"Nie udało mi się wyeliminować zagrożenia". Burmistrz Działdowa zakażony koronawirusem

Grzegorz Mrowiński
Autor: Grzegorz Mrowiński Burmistrz Działdowa Grzegorz Mrowiński zakażony koronawirusem.

Burmistrz Działdowa Grzegorz Mrowiński jest zakażony koronawirusem. Polityk poinformował o chorobie we wtorek (27 października) za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Niestety, w przypadku mojej osoby, pomimo znacznego ograniczenia kontaktów, zachowania dystansu społecznego, noszenia maseczki, dezynfekowania i mycia rąk, nie udało mi się wyeliminować zagrożenia - napisał Mrowiński.

Burmistrz Działdowa ma koronawirusa

Zakażony koronawirusem burmistrz Działdowa Grzegorz Mrowiński zaapelował o wzajemny szacunek i dbanie o siebie. - Wiem, że społeczeństwo w kwestii wirusa jest mocno podzielone, a pojawiające się argumenty jeszcze bardziej ten podział pogłębiają. Niestety, w przypadku mojej osoby, pomimo znacznego ograniczenia kontaktów, zachowania dystansu społecznego, noszenia maseczki, dezynfekowania i mycia rąk, nie udało mi się wyeliminować zagrożenia - napisał burmistrz Działdowa. Grzegorz Mrowiński na czas choroby przechodzi na zdalny tryb pracy. Polityk poinformował, że czuje się dobrze.

Koronawirus w powiecie działdowskim. Ile jest zakażeń?

W powiecie działdowskim 436 osób zachorowało na koronawirusa. Ponad 100 przypadków jest aktywnych. Zmarło 8 osób. W całym woj. warmińsko-mazurskim jest 6454 zakażeń. Życie straciło 84 pacjentów.

Express Biedrzyckiej - Riad Haidar: To spisek i zamach na kobiety. Kompromisu aborcyjnego nie wolno ruszać!