Koronawirus. Niedzielski pokazał jedno zestawienie. To daje do myślenia

2021-04-05 16:54 PAP ON
Koronawirus w Polsce 9.04.2021: Niedzielski ujawnił MIAŻDŻĄCE dane o zgonach!
Autor: GADOM Koronawirus w Polsce 9.04.2021: Niedzielski ujawnił MIAŻDŻĄCE dane o zgonach! / Zdjęcie ilustracyjne

Minister zdrowia, Adam Niedzielski, opublikował w poniedziałek w mediach społecznościowych wpis, w którym przekazał, że "cztery województwa, które w pierwszej kolejności zostały poddane działaniu obostrzeń (Warmińsko-Mazurskie, Pomorskie, Lubuskie, Mazowieckie) mają teraz największy spadek tygodniowej liczby zakażeń".

Cztery województwa, które w pierwszej kolejności zostały objęte ostrzejszymi obostrzeniami, mają teraz największy spadek tygodniowej liczby zakażeń - przekazał minister zdrowia Adam Niedzielski. Na Warmii i Mazurach zaostrzone restrykcje zaczęły obowiązywać pod koniec lutego, a na Pomorzu, Mazowszu i w lubuskim wprowadzono je w kolejnych tygodniach.

Zobacz: Potężne podwyżki płac w Krakowie i Małopolsce! Najszybciej gonimy Zachód

Ministerstwo Zdrowia podało w poniedziałek informację o 9902 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Resort przekazał też informację o śmierci 64 osób, u których stwierdzono SARS-CoV-2.

Policja informuje ludzi w Krakowie o konieczności pozostania w domu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE