Nowe twarze w Indykpolu AZS Olsztyn. Dominuje młodzież, ale jest też mistrz świata! [GALERIA]

2020-07-05 22:59 SCH

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn rozpoczęli w tym tygodniu przygotowania do nowego sezonu PlusLigi. Drużyna akademików mocno zmieniła się w porównaniu z ubiegłym rozgrywkami. Nowych siatkarzy jest aż dziewięciu! Głównie to młodzi gracze, ale nie brakuje również doświadczonych obcokrajowców, a nawet mistrza świata! Kim są nowi zawodnicy Indykpolu AZS? Sprawdźcie naszą galerię!

Wietrzenie szatni w Indykpolu AZS Olsztyn

W poprzednim sezonie PlusLigi, zakończonym przedwcześnie z powodu epidemii koronawirusa, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zajęli 8. miejsce. Nie był to szczyt marzeń akademików, dlatego przed nowym sezonie zdecydowano się na wiele zmian w drużynie.

Przede wszystkim widać odmłodzenie kadry. AZS zrezygnował z kilku doświadczonych graczy. W olsztyńskiej ekipie nie zobaczymy graczy, którzy przez lata stanowili o sile akademików. Są to Czech Jan Hadrava, Paweł Woicki i Michał Żurek. Indykpol AZS zrezygnował też z Irańczyka Seyeda Mousaviego, Mateusza Miki oraz kilku rezerwowych, jak np. Jakub Zabłocki czy Tomasz Kowalski.

Rybołów na polowaniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowi gracze Indykpolu AZS Olsztyn

Kim Indykpol AZS zastąpi w nowym sezonie Woickiego, Żurka, Mikę czy Hadravę? Sprawdzicie to, przeglądając naszą galerię zdjęć, gdzie znajdziecie wszystkich nowych zawodników olsztyńskiego klubu! Przypomnijmy, że sezon 2020/2021 w PlusLidze rozpocznie się 12 września. W pierwszym spotkaniu akademicy zagrają na wyjeździe z Cerradem Czarnymi Radom.