Nowe twarze w Indykpolu AZS Olsztyn. Dominuje młodzież, ale jest też mistrz świata! [GALERIA]

2020-07-05 22:59 SCH

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn rozpoczęli w tym tygodniu przygotowania do nowego sezonu PlusLigi. Drużyna akademików mocno zmieniła się w porównaniu z ubiegłym rozgrywkami. Nowych siatkarzy jest aż dziewięciu! Głównie to młodzi gracze, ale nie brakuje również doświadczonych obcokrajowców, a nawet mistrza świata! Kim są nowi zawodnicy Indykpolu AZS? Sprawdźcie naszą galerię!

Wietrzenie szatni w Indykpolu AZS Olsztyn

W poprzednim sezonie PlusLigi, zakończonym przedwcześnie z powodu epidemii koronawirusa, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zajęli 8. miejsce. Nie był to szczyt marzeń akademików, dlatego przed nowym sezonie zdecydowano się na wiele zmian w drużynie.

Przede wszystkim widać odmłodzenie kadry. AZS zrezygnował z kilku doświadczonych graczy. W olsztyńskiej ekipie nie zobaczymy graczy, którzy przez lata stanowili o sile akademików. Są to Czech Jan Hadrava, Paweł Woicki i Michał Żurek. Indykpol AZS zrezygnował też z Irańczyka Seyeda Mousaviego, Mateusza Miki oraz kilku rezerwowych, jak np. Jakub Zabłocki czy Tomasz Kowalski.

Rybołów na polowaniu

Nowi gracze Indykpolu AZS Olsztyn

Kim Indykpol AZS zastąpi w nowym sezonie Woickiego, Żurka, Mikę czy Hadravę? Sprawdzicie to, przeglądając naszą galerię zdjęć, gdzie znajdziecie wszystkich nowych zawodników olsztyńskiego klubu! Przypomnijmy, że sezon 2020/2021 w PlusLidze rozpocznie się 12 września. W pierwszym spotkaniu akademicy zagrają na wyjeździe z Cerradem Czarnymi Radom.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE