Zaginął 25-letni mieszkaniec Olsztyna

i

Autor: Materiały prasowe/Policja; Archiwum prywatne/Facebook Zaginął 25-letni mieszkaniec Olsztyna

Tajemnicze zaginięcie

Poszukiwania 25-letniego mężczyzny. Zaginął w Olsztynie w drodze z pracy?

Olsztyn żył sprawą zaginięcia 25-letniego mężczyzny. Chłopak ostatni raz był widziany w czwartek (29 września) rano w miejscu swojego zamieszkania. Na szczęście po kilku dniach poszukiwań, 25-latka udało się odnaleźć. Jak informuje policja, poszukiwany mężczyzna jest już bezpieczny.

Zaginął 25-latek z Olsztyna

W sobotni poranek olsztyńskie ulice przecięły policyjne radiowozy (okolice al. Wojska Polskiego), inna furgonetka przewoziła łódź - wszystkie wozy brały udział w akcji poszukiwawczej za 25-latkiem. O zmobilizowaniu łodzi donosi lokalna Gazeta Wyborcza, policja tych doniesień na razie nie potwierdziła. Według oficjalnej narracji, 25-latek zaginął w czwartek (29.09.2022) i był widziany rano niedaleko miejsca zamieszkania.

Z kolei nieoficjalne doniesienia, które pojawiają się w mediach społecznościowych precyzują, że wcześniej - w nocy z 27/28.09.2022 r. (czwartek/piątek) około godz 1:30, poszukiwany mężczyzna skończył pracę po czym udał się do domu. I później, rano, nie pojawił się już w pracy, do której miał dotrzeć na godz. 9:00. Ponad 90 osób zaangażowało się w poszukiwania na oficjalnej grupie dot. zaginięcia, jeszcze inni zalewają media społecznościowe komunikatami o trwających poszukiwaniach.

AKTUALIZACJA [2 października]

Na szczęście w niedzielę (2 października) Komenda Miejska Policji w Olsztynie poinformowała o tym, że zaginiony 25-latek został odnaleziony. - Zakończyliśmy poszukiwania zaginionego 25-latka. Mieszkaniec Olsztyna został odnaleziony na ul. Zientary-Malewskiej. Mężczyzna jest już bezpieczny. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w poszukiwania - czytamy we wpisie olsztyńskich policjantów w mediach społecznościowych.

Sonda
Czy zaginięcia wśród dzieci to obecnie duży problem w Polsce?
Arnold Schwarzenegger w Auschwitz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają