Olsztyn: Nagranie z nocy ZABÓJSTWA Filipa! "Morderca gdzieś się ukrywa" [WIDEO]

2020-10-23 13:34

Trwa śledztwo w sprawie śmierci 27-letniego Filipa. Młody mężczyzna zmarł w czwartek (22 października) w olsztyńskim szpitalu, po tym jak został zadźgany nożem. Komenda Miejska Policji w Olsztynie udostępniła nagranie i prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości osób widocznych na filmie.

Zabójstwo w Olsztynie. Jest nagranie

Filip zmarł od ciosów nożem. Kim jest zabójca?

Filip przez kilka dni walczył o życie w olsztyńskim szpitalu. Niestety, w czwartek (22 października) rodzina poinformowała o śmierci 27-latka. Do szpitala Filip trafił w weekend, po tym jak nieznany sprawca zadał mu wiele ciosów nożem. Zranionego mężczyznę odnaleziono przy ul. Krasickiego w Olsztynie. Taka jest wersja oficjalna. Rodzina szuka sprawcy tej tragedii na własną rękę i - jak wynika z naszych ustaleń - Filip został znaleziony ok. kilometra dalej.

Policja udostępniła nagranie

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach sprawcy. Komenda Miejska Policji w Olsztynie udostępniła nagranie, na którym widać osoby, mogące mieć wiedzę na temat makabrycznego zdarzenia. Mundurowi proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w znalezieniu sprawcy.

Dramatyczny apel rodziny Filipa. "Morderca żyje wśród nas"

O pomoc prosi też rodzina zamordowanego Filipa. - Morderca gdzieś się ukrywa, chodzi, żyje wśród nas. To mogło spotkać każdego. Dlatego apeluję do wszystkich mieszkających w okolicy, każdego drobnego przedsiębiorcy, mającego sklepy lub inne działalności - ul. Burskiego, Boenigka, Krasickiego, oraz mniejszych uliczek nieopodal zdarzenia o przejrzenie monitoringu. Jeśli ktoś ma prywatna kamerę, w domu, samochodzie itp. również proszę by sprawdził czy nic się nie nagrało w nocy z 17–18 października. Proszę, pomóżcie nam znaleźć MORDERCĘ - napisała na Facebooku pani Ewelina, krewna zmarłego 27-latka.

Atak nożownika. Tragiczna śmierć Filipa. WIĘCEJ:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE