Filip zginął od ciosów nożem. Piękny gest rodziny zmarłego 27-latka

Lekarz, szpital
Autor: Pixabay 27-letni Filip zmarł w szpitalu w Olsztynie, po tym jak został zraniony nożem na osiedlu Jaroty.

Tragedia na osiedlu Jaroty w Olsztynie. W weekend 27-letni Filip przyjął wiele ciosów nożem od niezidentyfikowanego napastnika. W czwartek (22 października) młody mężczyzna zmarł w szpitalu. Rodzina Filipa zdecydowała o oddaniu organów potrzebującym.

Atak nożownika w Olsztynie. 27-letni Filip zmarł w szpitalu

Tragiczny atak nożownika w Olsztynie. W miniony weekend, w nocy z 17 na 18 października na osiedlu Jaroty, nożownik zaatakował Filipa. Jak opowiada rodzina, 27-latek otrzymał wiele ciosów nożem. Filip walczył o życie w szpitalu, ale w czwartek (22 października) zmarł. Rodzina zdecydowała oddać organy Filipa potrzebującym.

- Niestety Filip odszedł. Nie dało się go uratować. Mimo ogromnej tragedii rodzina postanowiła oddać jego organy potrzebującym, by uratować czyjeś życie. Niewyobrażalna jest tragedia jaką teraz wszyscy przeżywamy. To już nie był napad, a morderstwo - napisała rodzina na Facebooku.

Policja poszukuje nożownika

Olsztyńska policja poszukuje sprawcy brutalnego napadu na Filipa. Rodzina zmarłego 27-latka prosi o pomoc ewentualnych świadków zdarzenia. - Morderca gdzieś się ukrywa, chodzi, żyje wśród nas. To mogło spotkać każdego. Dlatego apeluję do wszystkich mieszkających w okolicy, każdego drobnego przedsiębiorcy, mającego sklepy lub inne działalności - ul. Burskiego, Boenigka, Krasickiego, oraz mniejszych uliczek nieopodal zdarzenia o przejrzenie monitoringu - czytamy w poście. - Jeśli ktoś ma prywatna kamerę, w domu, samochodzie itp. również proszę by sprawdził czy nic się nie nagrało w nocy z 17–18 października. Proszę, pomóżcie nam znaleźć MORDERCĘ.

Zabójstwo w Olsztynie. Jest nagranie

Atak nożownika w Olsztynie. Filip nie żyje. CZYTAJ WIĘCEJ:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE