Atak nożownika w Olsztynie. Tragiczna informacja ze szpitala. 27-letni Filip nie żyje

2020-10-22 19:36
Nożownik - zdj. ilustracyjne
Autor: Pixabay Atak nożownika w Olsztynie. 27-letni Filip zmarł w szpitalu. Policja posuzkuje sprawcy

Tragiczna informacja z Olsztyna. Zmarł 27-letni mężczyzna zaatakowany przez nożownika w nocy z 17 na 18 października przy ul. Krasickiego na osiedlu Jaroty. Policja wciąż szuka sprawcy brutalnego ataku. Wiadomość o śmierci Filipa przekazała jego rodzina.

Informację o śmierci 27-letniego Filipa przekazała rodzina zmarłego mężczyzny - Niestety Filip odszedł. Nie dało się go uratować - napisała na Facebooku pani Ewelina, której ciotka była mamą Filipa. - [...] Niewyobrażalna jest tragedia jaką teraz wszyscy przeżywamy. To już nie był napad, a morderstwo.

Atak nożownika w Olsztynie. Filip przyjął wiele ciosów nożem. 27-latek nie żyje

Jak relacjonuje rodzina poszkodowanego mężczyzny do ataku miało dojść w nocy z 17 na 18 października między godz. 1.00 a 2.00 w nocy na ul. Krasickiego w Olsztynie na osiedlu Jaroty. - Ucierpiał Filip, syn mojej cioci, lat 27... brat, syn, ojciec, młody pełen życia człowiek. Przyjął wiele ciosów nożem. Leży w szpitalu, jego stan jest ciężki. Jesteśmy wszyscy zszokowani i zrozpaczeni - napisała pani Ewelina na Facebooku. Rodzina dowiedziała się o zdarzeniu w poniedziałek. Teraz apeluje, aby każdy, kto wie coś na temat zdarzenia, zgłaszał się na policję.

Olsztyńska policja prowadzi poszukiwania sprawcy tragicznego ataku, jednak nadal nie jest znana tożsamość napastnika.

Zabójstwo w Olsztynie. Jest nagranie

Tragiczna śmierć Filipa. Atak nożownika w Olsztynie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE