Olsztyn Green Festival 2021. Znamy kolejny gwiazdy! Kto wystąpi na plaży miejskiej?

2021-02-13 7:00
Olsztyn Green Festival odwołany. Galeria zdjęć z poprzednich lat
Autor: UM Olsztyn

Znamy kolejne gwiazdy, które wystąpią podczas Olsztyn Green Festival 2021. Impreza odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia na plaży miejskiej w CRS "Ukiel". Na olsztyńskim festiwalu zagrają: Sorry Boys, Misia Furtak, Kirszenbaum i duet Karaś/Rogucki.

Olsztyn Green Festival w tym roku ma odbyć się w tradycyjnej formule. Przynajmniej takie plany mają organizatorzy imprezy, planowanej na 13-15 sierpnia. Podczas festiwalu odbędzie się ponad 20 koncertów, a także spotkania z artystami, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych, zajęcia sportowe i inne aktywności dla całej rodziny.

Olsztyn Green Festival 2021. Kto wystąpi?

Kto zagra latem podczas Olsztyn Green Festival 2021? Wcześniej dowiedzieliśmy się, że na olsztyńskiej sceny zobaczymy Natalię Przybysz, Sanah oraz Miuosha. Organizatorzy ogłosili kolejnych artystów. Na plaży miejskiej zobaczymy m.in. duet Karaś/Rogucki, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jej największy hit obejrzało w internecie ponad 50 milionów osób! Znamy gwiazdy Olsztyn Green Festival

Piotr Rogucki na scenie
Autor: WBF Piotr Rogucki

Sorry Boys wśród gwiazd Olsztyn Green Festival

Sorry Boys to jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie alternatywno-popowej. Od początku działalności trzon grupy stanowią: charyzmatyczna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów - Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak. Dziś na koncie mają już kilka płyt, i każda z nich zebrała znakomite recenzje.

Misia Furtak to kompozytorka, autorka tekstów, wokalistka i basistka. Zagrała kilkaset koncertów w Europie i Japonii, u boku takich artystów jak m.in The National, TV On The Radio, Jamie Lidell czy Spiritualized.

Z kolei zespół Kirszenbaum po świetnie przyjętym debiucie zatytułowanym "Stypa komedianta", Kacper Szpyrka i Jakub Wiśniewski przygotowali dla swoich fanów (i nie tylko) płytę zatytułowaną "Się".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jest nowa widownia, ale na razie nikt na niej nie zasiądzie. Zmiany w olsztyńskim amfiteatrze

Lewandowski i Ronaldo PORÓWNANIE zarobków. Jakie mają DNIÓWKI? | Futbologia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE