Olsztyn. Nietypowi goście w kampusie studenckim! Spacer dzików w Kortowie nagrały kamery [WIDEO]

2021-06-25 8:37
Dziki w Kortowie
Autor: Spotted UWM Dziki pojawiły się kampusie studenckim w Kortowie.

Dziki nie dają o sobie zapomnieć mieszkańcom Olsztyna. Na skutek działań straży miejskiej oraz chorobie ASF, w mieście jest ich coraz mniej, jednak raz na jakiś czas zwierzęta kolejny raz stają się bohaterami internetowych filmików. Tym razem dziki spacerowały po kampusie akademickim w Kortowie. Zobacz nagranie!

Dziki już na stałe wrosły w krajobraz Olsztyna. Jeszcze kilka lat temu spotkanie tych zwierząt pośród betonu i bloków graniczyło z cudem. Od ponad roku dziki są już regularnie widywane na każdym osiedlu, nawet jeśli w pobliżu nie ma lasów.

Tym razem dziki zawitały do kampusu akademickiego w Kortowie. Obecność tych zwierząt zarejestrował jeden z przechodniów. - Studenci wrócili na Kortowo - napisano na Spotted UWM, gdzie zamieszczono filmik. Ciekawe, jakiego wydziału poszukiwały dziki? Pamiętajmy, że trwa rekrutacja na Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie na nadchodzący rok akademicki.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dziki grasują w Olsztynie! Ryją na każdym osiedlu, mieszkańcy PRZERAŻENI [WIDEO]

Dziki na starówce w Olsztynie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE