Objazd

i

Autor: Urząd Miasta Olsztyna Utrudnienia w ruchu na ulicach Olsztyna.

Uwaga, kierowcy!

Olsztyn. Zmiany w organizacji ruchu. Co nowego od 10 marca?

2023-03-08 6:00

W Olsztynie trwa budowa nowej, tramwajowej infrastruktury. Wykonawca inwestycji zapowiedział wprowadzenie zmian w organizacji ruchu. Od kiedy i gdzie zaczną obowiązywać? Szczegół

Olsztyn. Zmiany w organizacji ruchu od 10 marca

Wykonawca rozbudowy linii tramwajowych w Olsztynie informuje, że w piątek (10 marca) od godz. 22 planowane jest wprowadzanie zmian w organizacji ruchu na ul. Krasickiego pomiędzy ul. Murzynowskiego a ul. Wańkowicza oraz na ulicy Krasickiego na odcinku od ulicy Wilczyńskiego do ulicy Marii Dąbrowskiej. O co chodzi?

  • Ruch po ulicy Krasickiego na odcinku od ul. Murzynowskiego do ul. Wańkowicza odbywać będzie się dwukierunkowo po jednej jezdni (od strony osiedla Mazurskiego i ogródków działkowych).
  • Ruch po ulicy Krasickiego na odcinku od ul. Wilczyńskiego do ul. Marii Dąbrowskiej zostanie przeniesiony na przeciwległą jezdnię. Tymczasowe przystanki autobusowe przeniesione zostaną w kierunku ul. Marii Dąbrowskiej.
  • Ruch z ronda Wilczyńskiego/Krasickiego do ul. Jeziołowicza i Szkoły Podstawowej Nr 33 możliwy będzie dwukierunkowo.
  • Otwarty zostanie wjazd z ul. Wilczyńskiego na parking przy ul. Burskiego 28.

Nie przewiduje się istotnych zmian wyznaczonych ciągów dla pieszych. O kolejnych etapach robót i zmian w organizacji ruchu wykonawca rozbudowy linii tramwajowej w Olsztynie będziemy informować na bieżąco.

CZYTAJ TEŻ: Za jazdę po pijaku wytłumaczy się przed sądem. Policjanci nie uwierzyli w "cukierki z rumem"

Sonda
Czy lubisz podróżować tramwajem?
Jedyny wywiad Pawła Skrzecza po śmierci jego brata Grzegorza Skrzecza | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają