Warmińsko-mazurskie/ Kobieta wpadła w panikę przez osę w aucie, rozbiła się na drzewie

i

Autor: LUKASZ SOLSKI/East News Osa wleciała jej do auta. Kobieta rozbiła się na drzewie! Drogowy horror koło Dąbrówna

Sceny grozy

Osa wleciała jej do auta. Kobieta rozbiła się na drzewie! Drogowy horror koło Dąbrówna

2022-08-16 20:01

Sceny grozy miały miejsce na drodze w warmińsko-mazurskim. Dwie osoby trafiły do szpitala po wtorkowym wypadku koło Dąbrówna, gdzie samochód z trzyosobową rodziną uderzył w drzewo. Kierująca straciła panowanie nad pojazdem po tym, jak do wnętrza auta wleciała osa - podała policja.

Warmińsko-mazurskie: Wypadek koło Dąbrówna, kobieta rozbiła się na drzewie

Poważny wypadek miał miejsce we wtorek (16.08.2022 r.) w godzinach popołudniowych koło Dąbrówna. Kobieta kierująca osobową skodą podróżowała z dwojgiem swoich nastoletnich dzieci i psem. - Do wnętrza samochodu wleciała osa. Pani chyba chciała się jej pozbyć, trochę spanikowała, straciła panowanie nad pojazdem i doszło do uderzenia w przydrożne drzewo - powiedział Polskiej Agencji Prasowej podkom. Michał Przybyłek z ostródzkiej policji. Wskutek uderzenia w drzewo auto przewróciło się na bok.

Czytaj też: Rozstanie z chłopakiem skłoniło ją do "szaleństwa". Teraz może iść do więzienia na lata

- Osoby postronne, który nadjechały na to zdarzenie, postawiły pojazd na koła i wydostały podróżujących na zewnątrz. Po chwili dojechały jednostki straży pożarnej i udzieliły poszkodowanym pierwszej pomocy - st. kpt. Grzegorz Różański z ostródzkiej straży pożarnej, cytowany przez Polską Agencję Prasową.

Wypadek koło Dąbrówna. Dwie osoby w szpitalu

Według służb, na które powołuje się Polska Agencja Prasowa, kobieta kierująca skodą uskarżała się na dolegliwości bólowe, więc przewieziono ją na badania. Do szpitala przetransportowano karetką także jej 15-letnią córkę, która doznała urazu głowy. Natomiast 12-letni syn został przekazany pod opiekę rodzinie. Do kierowców z regionu i nie tylko apelujemy o ostrożność na drogach.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Tragiczny wypadek przy Dworcu Wileńskim. 19-latek wjechał w mężczyznę na przystanku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE