Pies CIERPIAŁ z bólu! WZRUSZAJĄCE zachowanie jego przyjaciela [ZDJĘCIA]

2019-12-30 8:57

Na pasie zieleni przy S7 k. Ostródy leżał ranny pies. Cierpiał z bólu. Ciężkie chwile przeżywał jednak znacznie lepiej, ponieważ tuż obok czuwał jego przyjaciel, który wiernie czekał aż nadejdzie pomoc. I w końcu nadeszła, bo wciąż jest wielu ludzi, którym cierpienie zwierząt nie jest obojętne.

To musiał być niezwykle zasmucający widok. Na pasie zieleni oddzielającym jezdnie S7 w pobliżu Ostródy leżał ranny pies. Prawdopodobnie potrącił go samochód. Znieść cierpienie pomagał mu... drugi pies. Nie opuścił przyjaciela w potrzebie. Wreszcie nadeszła pomoc dla przerażonych zwierząt. Ktoś zadzwonił po pomoc.

Na miejsce przyjechał ambulans Alarmowego Funduszu Nadziei na Życie wraz z inspektorami, którzy rannego psa zabrali do weterynarza. Odłowienie drugiego psa okazało się być bardzo trudne. Niezbędna okazała się pomoc policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie, którzy którzy zatrzymali ruch i pomogli przy transporcie rannego psa.

Wszystkim, dzięki którym psa udało się uratować, na swoim Facebooku podziękował Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie. - PILNUJCIE SWOICH PODOPIECZNYCH i reagujcie widząc potrącone zwierzę! - napisali.