Piwo i wódka na stole, ubrania na podłodze. Tak matka "opiekowała się" dziećmi

2020-11-23 13:30
Wódka, alkohol
Autor: Pixabay Biała Piska. Pijana matka opiekowała się dziećmi w wieku 4 i 10 lat. 30-latka miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Piwo i wódka na stole, ubrania rozrzucone na podłodze, kompletnie pijani rodzice, a pośród nich dwoje dzieci w wieku 4 i 10 lat. Matka miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Jej konkubent - 2,5 promila. Taka zabawa tylko w Białej Piskiej na Mazurach. Sprawą nieodpowiedzialnej matki zajmie się sąd rodzinny.

Biała Piska: Kompletni pijani "opiekowali się" dziećmi

Do zdarzenia doszło w sobotę (21 listopada) w Białej Piskiej na Mazurach. Wieczorem, po godz. 19 oficer dyżurny piskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pijanej matce opiekującej się małoletnimi dziećmi.

Interweniujący policjanci zastali kompletnie pijaną 30-letnią kobietę oraz jej nietrzeźwego partnera. Funkcjonariusze sprawdzili ich stan trzeźwości. Badanie kobiety wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie, a jej konkubenta prawie 2,5 promila.

Impreza trwała w najlepsze. Nikt nie przejmował się dziećmi

- W mieszkaniu widać było ślady libacji alkoholowej. Na podłodze leżały porozrzucane ubrania, a na stole w pokoju stał alkohol w postaci piwa i wódki - relacjonuje nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu.

Wszystko działo się na oczach dwójki dzieci w wieku 4 i 10 lat, których matka nie była w stanie sprawować nad nimi właściwej opieki. W tej sytuacji wnukami zajął się dziadek. W dalszej kolejności sprawa skierowana zostanie do sądu rodzinnego i nieletnich.

Sonda
Czy oddałbyś osocze dla chorych na COVID-19, gdybyś miał taką możliwość?
Express Biedrzyckiej - Kamil Bortniczuk: Poproszę ministra Niedzielskiego o wyjaśnienia ws. skali zachorowań
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE