Pociąg potrącił młodego mężczyznę! Ofiara leżała na torach, maszynista nie zdążył zahamować!

2020-09-15 17:43 SCH
Pociąg
Autor: Pixabay W miejscowości Biedaszki pociąg śmiertelnie potrącił 26-letniego mężczyznę.

Tragedia w miejscowości Biedaszki w powiecie kętrzyńskim. Pociąg śmiertelnie potrącił młodego mężczyznę. 26-latek zmarł w szpitalu na skutek licznych obrażeń ciała. Służby wyjaśniają wszelkie okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w poniedziałek wieczorem.

Tragedia na torach. Pociąg potrącił 26-letniego mężczyznę

W poniedziałek (14 września) o godzinie 19:50 oficer dyżurny kętrzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny przez pociąg relacji Szczecin Główny – Białystok. Do tragicznego zdarzenia doszło na szlaku kolejowym Tołkiny-Kętrzyn przed miejscowością Biedaszki.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że 26-letni mężczyzna częściowo leżał na torowisku. Maszynista natychmiast włączył sygnały ostrzegawcze oraz podjął próbę hamowania. Mężczyzna nie reagował. Prowadzący lokomotywę nie zdołał wyhamować i potrącił mieszkańca gminy Kętrzyn. 26-latek w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. W wyniku licznych obrażeń ciała zmarł.

Warmia i Mazury. Tragiczne wypadki na torach

Maszynista był trzeźwy w chwili zdarzenia. Pociągiem podróżowało stu pasażerów. Nikomu z podróżujących nic się nie stało. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku.

Niestety, to nie pierwszy śmiertelny wypadek na torach w woj. warmińsko-mazurskim w ostatnich dniach. W piątek (11 września) w miejscowości Snopki w powiecie piskim, szynobus relacji Ełk - Olsztyn potrącił śmiertelnie 43-letniego mężczyznę.

Super Raport 15.09 (Goście: Agnieszka Dziemianowicz-Bąk z Lewicy, Krzysztof Kwiatkowski - senator, były szef NIK oraz adwokat Michał Wawrykiewicz)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.