Sensacyjne odkrycie w warmińsko-mazurskim lesie! Tajemnicza "dama" to rzadkość! [WIDEO]

2020-05-08 12:17
Las - zdj. ilustracyjne
Autor: Pixabay W warmińsko-mazurskim lesie pojawiło się tajemnicze białe zwierzę.

W kwietniu pani Izabela jechała jedną z wielu leśnych dróg w woj. warmińsko-mazurskim. Jej uwagę zwrócił zaskakujący widok. Po lesie biegało białe zwierzę, jakiego w naszym regionie nie można zobaczyć prawie wcale. Był to daniel albinos (dama dama)!

Tajemnicza "dama" na Warmii i Mazurach

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie podzieliła się nagraniem, które udostępniła im pani Izabela. - Pewnego kwietniowego popołudnia Pani Izabela, jechała drogą pośród warmińsko-mazurskich lasów i dostrzegła przechodzące przez jezdnię zwierzęta. Uwagę przykuły do siebie dodatkowo ze względu na to, że jedno z nich było białe - relacjonują leśnicy.

Pierwsze podejrzenie padło na kozę, która być może uciekła z jednego z gospodarstw i zabłądziła w lesie. Później pani Izabela sądziła, że tajemniczym zwierzęciem jest sarna. Zwierzę udało się nagrać, więc zidentyfikowanie "sarny" lub "kozy" było łatwiejsze.
Nagranie trafiło do leśników, którzy jasno stwierdzili, że tajemniczym zwierzęciem jest daniel albinos.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ TUTAJ!

Daniel albinos w lasach Warmii i Mazur.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE