Siedzieli na środku drogi i palili znicze! NIEWIARYGODNA bezmyślność pijanych mężczyzn

2019-11-04 14:55
Znicz - zdj. poglądowe
Autor: pixabay.com

Wyjątkową bezmyślnością w Dniu Wszystkich Świętych wykazali się dwaj mieszkańcy Szczytna. Mężczyźni rozpalili znicz na środku jezdni i notorycznie wbiegali na drogę. Intewreniującym policjantom oznajmili, że "1 listopada wolno palić znicze, gdzie się chce".

Z informacji od uczestnika ruchu drogowego wynikało, że jeden z mężczyzn stojąc na poboczu notorycznie wbiegał na drogę bez żadnego powodu, stwarzając tym samym zagrożenie w ruchu drogowym. Policjanci pojechali na miejsce zdarzenia.
W czasie gdy mężczyźni zostali zauważeni przez policjantów, siedzieli na środku jezdni przy zapalonym zniczu. Ich stan psychofizyczny wskazywał, że znajdują się pod wpływem alkoholu.

Mężczyźni (31-latek oraz 25-latek) otrzymali mandaty. Młodszy przyjął mandat. Z kolei 31-latek odmówił twierdząc, że skoro jest 1 listopada to on może siedzieć oraz palić znicz gdzie chce, również na jezdni. W związku z odmową przyjęcia mandatu zostanie skierowany wniosek do sądu o jego ukaranie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE