Biedronka

i

Autor: Marek Kudelski / Super Express Zdjęcie ilustracyjne

Zakupy w Wigilię

Sklepy otwarte w Wigilię. Gdzie będzie można zrobić zakupy w Olsztynie?

2022-11-22 7:40

Zazwyczaj przedświąteczne zakupy - jak sama nazwa wskazuje - robimy przed Wigilią i Bożym Narodzeniem. Czasami jednak możemy o czymś zapomnieć lub jakiegoś produktu może zabraknąć. Wtedy musimy wybrać się pilnie do sklepu na zakupy. Czy sklepy będą otwarte w Wigilię? Szczegóły w dalszej części artykułu.

Gdzie zrobimy zakupy w Wigilię? Które sklepy będą otwarte w Olsztynie?

Do Wigilii został miesiąc, jednak już teraz warto wiedzieć, gdzie zrobimy zakupy 24 grudnia. Tegoroczna Wigilia wypada w sobotę. I chociaż zazwyczaj zakupy przedświąteczne robimy przed 24 grudnia może się okazać, że nagle czegoś zabraknie i trzeba pilnie pójść do sklepu. Sprawdźcie, w jakich godzinach będzie można zrobić zakupy w Wigilię.

Większość najbardziej znanych w Polsce sieci sklepów będzie w Wigilię (24 grudnia) czynna krócej niż zwykle. Tak będzie w Lidlu, Kauflandzie, Carrefourze i Auchan. Z kolei Biedronka i Żabka będą czynne krócej niż zwykle, ale nie ma jednej ustalonej godziny zamknięcia sklepów w Wigilię. Już wkrótce największe sieci sklepów poinformują, do której godz. ich sklepy będą czynne w Wigilię 24 grudnia.

Sonda
Czy robisz zakupy w dni wolne od pracy?
Mateusz Lachowski: "100 tys. żołnierzy czeka już na dużą ofensywę ukraińską. Ta ofensywa może zmienić losy tej wojny" [Raport Złotorowicza]