Biedronka

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express Biedronka

Zrobimy zakupy w sieciówkach?

Sklepy otwarte we Wszystkich Świętych w Olsztynie. Gdzie zrobimy zakupy 1 listopada?

2022-10-26 8:35

Wszystkich Świętych 2022 w Olsztynie coraz bliżej. 1 listopada będziemy odwiedzać groby bliskich. Tego dnia większość z nas będzie mieć wolne od pracy. Niektórzy z nas chcieliby wykorzystać ten czas na zrobienie zakupów. Czy będzie to możliwe? Z naszego artykułu dowiesz się, które sklepy są otwarte we Wszystkich Świętych w Olsztynie i gdzie zrobimy zakupy 1 listopada.

Sklepy otwarte we Wszystkich Świętych. Gdzie zrobimy zakupy 1 listopada?

W 2022 roku 1 listopada wypada we wtorek. Wielu z nas będzie chciało się przygotować na ten czas, robiąc zakupy wcześniej. Może jednak zdarzyć się tak, że jakiegoś produktu zabraknie i trzeba będzie uzupełnić zapasy. Gdzie powinniśmy wybrać się, gdy trzeba będzie pilnie pójść do sklepu? Sprawdźcie, gdzie będzie można zrobić zakupy 1 listopada.

Niestety, dla miłośników zakupów robionych na bieżąco mamy złą wiadomość. Największe sieci sklepów dostępnych w Polsce we wtorek (1 listopada) będą zamknięte. Zatem w Lidlu, Biedronce czy Auchan w tych dniach nie zrobimy zakupów. Sieciówki są jednak otwarte w poniedziałek (31 października). 1 listopada otwarte będą m.in. sklepy Żabka, jednak w godzinach ustalonych przez właścicieli. Warto więc zapoznać się z informacją, do której będą otwarte sklepy w Waszej okolicy.

Sonda
Chodzisz na zakupy z listą?
Niesiołowski o politykach PiS: nieświezi, spoceni, obrzydliwi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany