Spacer po Szczytnie zmęczył 37-latka. Położył się na samochodzie

2021-10-20 12:26
Policja
Autor: Małopolska policja W Szczytnie pijany mężczyzna zasnął na samochodzie. Zdj. ilustracyjne.

Bardzo zaskoczona musiała być właścicielka osobowego volkswagena, kiedy stojąc przy swoim aucie, zobaczyła... śpiącego na nim mężczyznę. 37-latek ze Szczytna postanowił odpocząć i zasnąć na samochodzie. Zamiast relaksu było jednak spotkanie z policją. 37-latek odpowie za zakłócanie ładu i porządku publicznego. W chwili zdarzenia był pijany.

We wtorek (20 października) w godzinach popołudniowych 37-letni mieszkaniec Szczytna przechodził przez Plac Juranda i postanowił... odpocząć. Mężczyzna na miejsce wypoczynku wybrał... stojący w pobliżu samochód. 37-latek położył się na pokrywie silnika samochodu osobowego marki VW. Niebawem do auta podeszła właścicielka pojazdu, która była bardzo zdziwiona zastanym widokiem. Mężczyzna nie reagował na jej prośby, więc kobieta wezwała policję.

- Przybyli na miejsce policjanci stwierdzili, że mężczyzna jest pod silnym działaniem alkoholu. W związku z tym, że nie było innej możliwości zapewnienia mu opieki policjanci podjęli decyzję o przewiezieniu go do policyjnej celi - mówi sierż. Izabela Cyganiuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Mężczyzna będzie odpowiadał za zakłócanie ładu i porządku publicznego w związku ze swoim niestosownym zachowaniem. Z podobną sytuacją do czynienia mieli policjanci w Olsztynie. Tamtejsi mundurowi zatrzymali z kolei 46-letniego mężczyznę, śpiącego w środku samochodu. Okazało się, że 46-latek brał udział w kradzieży auta.

CZYTAJ WIĘCEJ: Olsztyn. Ukradł auto i poszedł spać. Obudzili go policjanci

Sonda
Od ilu lat Twoim zdaniem w Polsce powinno być dozwolone spożywanie alkoholu?
Super Raport 20.10 (Goście: Rafał Trzaskowski - prezydent Warszawy oraz dr hab. Tomasz Słomka - politolog, UW) Sedno Sprawy: Michał Woś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE