Szczytno: 39-latek groził bratu. W ruch poszła maczeta!

i

Autor: SHUTTERSTOCK Szczytno: 39-latek groził bratu. W ruch poszła maczeta!

Chwile grozy na Mazurach

Szczytno: 39-latek groził bratu. W ruch poszła maczeta!

2022-08-19 13:52

W areszcie najbliższe trzy miesiące spędzi 39-letni mieszkaniec Szczytna (woj. warmińsko-mazurskie), który groził swojemu bratu śmiercią. Co więcej, mężczyzna zaatakował swojego brata maczetą! Agresywnemu 39-latkowi grożą trzy lata więzienia.

Szczycieński sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej w Szczytnie oraz tamtejszych policjantów zastosował wobec 39-letniego mieszkańca miasta środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. - W toku wykonywanych czynności ustalono, że mężczyzna już wcześniej zachowywał się w sposób agresywny wobec swojego brata - mówi st. sierż. Joanna Manelska z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

W piątek (12 sierpnia) szczycieńscy policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który zaatakował maczetą swojego brata. Sprawca interwencji został zatrzymany po tym jak oddalił się z mieszkania. 39-latek był trzeźwy. Został osadzony w policyjnej celi.

Kodeks Karny przewiduje karę pozbawienia wolności do trzech lat za popełnienie przestępstwa, o które podejrzewany jest 39-latek.

CZYTAJ TEŻ: Rozstanie z chłopakiem skłoniło ją do "szaleństwa". Teraz może iść do więzienia na lata

Sąsiad chciał mnie zaszlachtować maczetą
Sonda
Czy zostałaś/aś kiedyś zaatakowany na ulicy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE