Fizjoterapia

i

Autor: Pixabay W Szpitalu Miejskim w Olsztynie fizjoterapia znów działa.

Szpital Miejski w Olsztynie. Fizjoterapia znów działa!

2020-05-11 12:37

Zgodnie z ostatnimi wytycznymi dotyczącymi znoszenia ograniczeń, możliwe było uruchomienie pracowni rehabilitacji. Z tej formy leczenia można już skorzystać w olsztyńskim Szpitalu Miejskim. - Zabiegom mogą być poddani tylko pacjenci bez kaszlu, bez kataru i bez gorączki - zastrzega Daria Rodziewicz z Miejskiego Szpitala Zespolonego.

Formalnie osoby chore i cierpiące na dolegliwości bólów mogą przyjmować zabiegi od 4 maja. Dotyczy to rehabilitacji leczniczej, a nie usług prowadzonych w salonach masażu, które nadal pozostają zamknięte. Pracownia Fizjoterapii Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie wznowiła przyjmowanie pacjentów w środę (6 maja). Realizacja zabiegów odbywa się z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Pacjenci powinni przestrzegać kilku najważniejszych zasad:

* telefonicznie ustalić termin i godzinę przyjęcia - nr tel. 89 532 62 43;
* przyjść punktualnie na wyznaczoną godzinę;
* wchodzić do szpitala głównym wejściem, gdzie odbywa się pomiar temperatury ciała;
* używać maseczek zgodnie z obowiązującymi przepisami;
* przynieść własny ręcznik.

W przypadku pozostałych poradni i pracowni diagnostycznych, obowiązują zasady wprowadzone w połowie marca. Wizyta może odbyć się w formie porady telefonicznej. W ten sposób są także wystawiane recepty i zwolnienia lekarskie. Godziny dyżurów i numery telefonów do poradni.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ TUTAJ!

Koronaporadnik Adama Federa "Będzie dobrze": Problemy branży pogrzebowej