Tablice rejestracyjne w warmińsko-mazurskim. Znasz wszystkie? [QUIZ]

2022-05-18 13:50
Samochód - zdj. ilustracyjne
Autor: Pixabay Tablice rejestracyjne w woj. warmińsko-mazurskim. Znasz je wszystkie?

Jeśli na swojej drodze spotykasz pojazd, którego rejestracja zaczyna się na literę N to znaczy, że jest to auto zarejestrowane w woj. warmińsko-mazurskim. Ale jak odróżnić auto z Olsztyna od auta z Giżycka? Co oznacza rejestracja ze skrótem NNM? Jeśli wiesz, rozwiąż nasz quiz!

Przygotowaliśmy dla was quiz, w którym będzie mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat... motoryzacji. Czy w samochodach zwracacie uwagę na najdrobniejsze szczegóły? Jeśli tak, poradzicie sobie bez problemu! Quiz dotyczy tablic rejestracyjnych w woj. warmińsko-mazurskim. Oznaczone są literą N, ale... co dalej? Jeśli podróżujecie po Warmii i Mazurach, powinniście zdobyć przynajmniej połowę punktów.

Quizy wiedzy o tablicach rejestracyjnych. Sprawdź się!

Poniżej znajdziecie nasz quiz, który składa się z ośmiu pytań. Każde z nich zawiera trzy odpowiedzi, ale tylko jedna z nich jest poprawna. Powodzenia!

Tablice rejestracyjne w warmińsko-mazurskim

Pytanie 1 z 8
Jakie są tablice rejestracyjne z powiatu olsztyńskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE