Z OSTATNIEJ CHWILI

Tragedia w Ostródzie. Policja odnalazła córkę zamordowanego małżeństwa

Jak dowiedział się "Super Express", policja namierzyła poszukiwaną córkę zamordowanego małżeństwa z Ostródy. Ciała 49-letniej Doroty W. i jej 57-letniego męża, Adama W., odnaleziono w środę, 28 lutego, po godz. 12:00 przy ul. Demokracji. Małżeństwo miało liczne rany cięte oraz kłute, a ich 26-letnia córka była poszukiwana w charakterze świadka, ponieważ jest zameldowana pod tym samym adresem, gdzie znaleziono zwłoki jej rodziców.

Zwłoki małżeństwa w mieszkaniu w Ostródzie. Policja odnalazła córkę ofiar

Jak dowiedział się reporter "Super Expressu", policja odnalazła poszukiwaną córkę małżeństwa, które zostało dziś (28 lutego) znalezione martwe w jednym z mieszkań przy ul. Demokracji w Ostródzie. Dorota W. (49 l.) i Adam W. (57 l.) mieli na ciele liczne rany cięte oraz kłute. Do tego makabrycznego odkrycia doszło, ponieważ nieobecność Adama W. w pracy zaniepokoiła kogoś z jego rodziny; nie mógł on także dostać się do mieszkania. Do lokalu siłowo weszli dopiero policjanci. Wtedy ich oczom ukazał się koszmarny widok dwóch, zmasakrowanych ciał. Od początku prowadzono także poszukiwania 26-letniej córki zamordowanych. Kobieta była poszukiwana w charakterze świadka, ponieważ jest zameldowana pod tym samym adresem, gdzie jej nieżyjący już rodzice. 

Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter "Super Expressu", 26-latka trafiła do policyjnej izby zatrzymań, gdzie będzie przesłuchiwana. 26-latka może przebywać tam 48 godzin. Po tym czasie mundurowi albo wypuszczą kobietę, albo postawią jej zarzuty. Przesłuchani zostali już natomiast sąsiedzi zamordowanej rodziny W. oraz ich rodzina. 

- Czynności będą trwały do późnych godzin nocnych - mówią policjanci z Ostródy. Z naszych informacji wynika, że nawet pracownicy prosektorium musieli ubrać specjalne stroje ochronne, by nie zatrzeć najmniejszych śladów na miejscu zbrodni. Do tej pory nie odnaleziono także narzędzia, którym dokonano morderstwa na małżeństwie. Najprawdopodobniej był to długi, ostry nóż.

- Zarówno kobieta jak i mężczyzna mieli na swoich ciałach liczne rany kłute oraz cięte. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza i technicy kryminalistyki, którzy dokonują oględzin miejsca zdarzenia. Wszelkie czynności wykonywane są pod nadzorem trzech prokuratorów - przekazał "Super Expressowi" podkom. Michał Przybyłek z policji w Ostródzie.

ZOBACZ TEŻ: Szokujące sceny w Tychach. Policjanci pobici i pogryzieni w trakcie interwencji. Sprawcami pijani Ukraińcy

Horror w Ostródzie! Zwłoki małżeństwa w mieszkaniu
Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki