Wypadek

i

Autor: Pixabay Tragiczna śmierć biznesmena spod Olsztyna w wypadku. Porsche kierował przyszły zięć. Zdj. ilustracyjne.

Tragiczna śmierć biznesmena spod Olsztyna w wypadku. Porsche kierował przyszły zięć

2021-06-08 12:30

Do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego doszło w Gdańsku podczas długiego weekendu. W sobotę, 5 czerwca, kierowca porsche nagle stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Zginęła jedna osoba, 52-letni pasażer. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, ofiara wypadku to biznesmen spod Olsztyna. Autem miał kierować przyszły zięć 52-latka.

Tragiczny wypadek samochodowy miał miejsce w Gdańsku, podczas długiego weekendu. W sobotę, 5 czerwca, około godz. 20, kierowca luksusowego auta, stracił nagle panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Autem podróżowały trzy osoby: kierowca i dwóch pasażerów. Jeden z nich nie żyje.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-letni mieszkaniec pow. kartuskiego kierujący porsche pokonując łuk drogi w prawo, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał poza lewą krawędź jezdni i wpadł do rowu - powiedział asp. szt. Mariusz Chrzanowski, rzecznik KMP w Gdańsku dziennikarzom "Twojego Kurierowa Olsztyńskiego".

Po zdarzeniu wszystkie osoby jadące porsche, trafiły do szpitala. 52-letni mieszkaniec powiatu olsztyńskiego nie przeżył, ponieważ jego obrażenia były na tyle poważne, że lekarze nie byli w stanie go uratować.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że ofiara wypadku to 52-letni mężczyzna, biznesmen z Dobrego Miasta pod Olsztynem (woj. warmińsko-mazurskie), właściciel firmy transportowej. Jego firma zajmowała się przewozem, ale oferowała też usługi serwisowe pojazdów (diagnostykę), pomoc drogową i wynajem.

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora prace prowadzili policjanci ruchu drogowego. Zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, a także przesłuchali wszystkich świadków. Najprawdopodobniej, 52-latek siedzący z tyłu samochodu, nie miał zapiętych pasów. Z kolei 23-letni kierowca to przyszły zięć ofiary.

Śląskie: Straszny wypadek motocyklisty. Uderzył wprost w barierki. Jechał z pasażerką
Nasi Partnerzy polecają