Tragiczna śmierć

Wjechał oplem do zbiornika retencyjnego pod Nidzicą! Z auta wyłowili jego ciało [ZDJĘCIA]

2022-10-06 10:30

Nie żyje 68-latek, który wjechał oplem do zbiornika retencyjnego pod Nidzicą. Do śmiertelnego wypadku doszło na trasie między Puchałowem a Jagarzewem. Ze wstępnych ustaleń tamtejszej policji wynika, że mężczyzna wypadł z na łuku z drogi i wjechał do pobliskiego akwenu, gdzie gromadzona była woda opadowa. Jego ciało było w częściowo zatopionym aucie.

Wjechał oplem do zbiornika retencyjnego pod Nidzicą! Z auta wyłowili jego ciało

Ciało 68-latka zostało wyłowione z osobowego opla, który wjechał do zbiornika retencyjnego pod Nidzicą. Śmiertelny wypadek miał miejsce na łuku drogi między między Puchałowem a Jagarzewem, we wtorek, 4 października. Ok. godz. 7 tamtejsza policja otrzymała informację, że w akwenie gromadzącym wodę opadową położonym nieopodal trasy znajduje się częściowo zatopione auto. Przybyli na miejsce mundurowi ujawnili w środku ciało mężczyzny, mieszkańca gminy Janowiec Kościelny. Prokuratura Rejonowa w Nidzicy zdecydowała o jego zabezpieczeniu na potrzeby przeprowadzenia sekcji zwłok. Tymczasem policjanci nadal wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Policyjny pościg ulicami Jeleniej Góry. Pijany kierowca BMW staranował radiowóz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają