Wszedł do obcych ludzi i wymachiwał nożem! Sceny jak z horroru

i

Autor: Shutterstock Wszedł do obcych ludzi i wymachiwał nożem! Sceny jak z horroru

Szok!

Wszedł do obcych ludzi i wymachiwał nożem! Sceny jak z horroru

2022-09-27 13:00

Sceny rodem z horroru rozegrały się w miejscowości Jerutki (woj. warmińsko-mazurskie). 41-letni mężczyzna wszedł jakby nigdy nic do cudzego mieszkania i zaczął grozić domownikom śmiercią. Kompletnie pijany agresor wymachiwał nożem, a jednego z domowników uderzył. Na szczęście interweniujący policjanci szybko uporali się z 41-latkiem. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Kompletnie pijany groził nożem. Sceny grozy w Jerutkach

W sobotę (24 września) przed godziną 13 do dyżurnego szczycieńskiej jednostki wpłynęło zgłoszenie o pijanym mężczyźnie, który w miejscowości Jerutki wszedł na posesję osób zgłaszających i groził im śmiercią. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Mundurowi ustalili, że 41-letni mieszkaniec gminy Świętajno wszedł do cudzego mieszkania i pomimo kilkukrotnego wzywania do opuszczenia budynku, mężczyzna pozostał w mieszkaniu. Co więcej, 41-latek groził nożem domownikom, a jednego z nich uderzył. Ponadto mężczyzna uszkodził również drzwi i szybę w drzwiach o łącznej wartości 1500 złotych. Jak dodaje sierż. Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji, mundurowi ustalili, że 41-latek kierował pojazdem marki BMW mając w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu.

41-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Mężczyzna usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, naruszenia nietykalności cielesnej, gróźb karalnych, zniszczenia mienia oraz naruszenia miru domowego. We wtorek (27 września) wobec 41-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś nożem?
Express Biedrzyckiej - Rosjanie planują cyberatak na Polskę?! Gen. Drewniak o możliwych konsekwencjach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają