Wypadek na trasie Orneta - Lidzbark Warmiński. Bus wjechał w drzewa!

2021-10-26 8:23

Wypadek z udziałem busa przewożącego pasażerów na trasie Orneta - Lidzbark Warmiński. Busem podróżowało 10 osób. Dwie z nich zostały ranne. Droga wojewódzka nr 513 w tym miejscu jest zablokowana. Na miejscu pracuje policja. Prawdopodobną przyczyną wypadku była pęknięta opona w busie.

We wtorek, 26 października, doszło do wypadku z udziałem busa przewożącego pasażerów. Zdarzenie miało miejsce rano, na trasie Orneta - Lidzbark Warmiński. Dwie osoby zostały ranne. Na miejscu pracuje policja. Służby ustalają szczegóły i przyczyny wypadku. Uwaga, kierowcy! Wstępne ustalenia mundurowych zakładają, że w busie pękła opona. Droga w tym miejscu jest zablokowana.

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 513 między Ornetą a Lidzbarkiem Warmińskim. Autobus, którym podróżowało 10 osób, zjechał najpierw na prawą stronę, potem na lewą i ponownie na prawą. Uderzył w dwa drzewa. W wyniku wypadku dwie osoby zostały ranne. Przewieziono je do szpitala.

Droga 513 jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy: od Lidzbarka Warmińskiego przez Łaniewo i Lubomino a od ronda w Babiaku przez Stabunity i Górowo Iławeckie.

ZOBACZ TEŻ: Samochód zapalił się podczas jazdy. Chwile grozy w Olsztynie [WIDEO]

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Zwłoki mężczyzny na dnie jeziora. Nowe fakty ws. zabójstwa po latach

Wypadek busa pod Lidzbarkiem

i

Autor: wm.policja.gov.pl Do zdarzenia doszło we wtorek, 26 października, w godzinach porannych.
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Dron sfilmował przerażający wypadek audi i busa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany