Wypadek na trasie Kętrzyn-Mrągowo. Tir zderzył się z osobówką

i

Autor: Policja Wypadek na trasie Kętrzyn-Mrągowo. Tir zderzył się z osobówką.

Na drogach regionu

Wypadek na trasie Kętrzyn-Mrągowo. Tir zderzył się z osobówką

2022-12-19 12:06

Niebezpieczny początek tygodnia na trasie Kętrzyn-Mrągowo (woj. warmińsko-mazurskie). Tir zderzył się tam z osobówką. Z osobowego auta niewiele zostało. Poszkodowana została jedna osoba, która trafiła do szpitala.

Tir zderzył się z osobówką na trasie Kętrzyn-Mrągowo. Jedna osoba w szpitalu

W poniedziałek (19 grudnia) kilka minut po godz. 6:00 oficer kętrzyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej W 591 trasa Kętrzyn-Mrągowo, niedaleko Kętrzyna. Doszło tam do zderzenia tira z osobówką. Pracujący na miejscu wypadku policjanci ustalili, że na prostym odcinku drogi, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, kierujący osobowym fordem zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie czołowo zderzył się z TIR-em. Pasażerowie pojazdu osobowego o własnych siłach wyszli z auta. Kierujący 37-latek natomiast był zakleszczony w pojeździe. Mężczyzna trafił do szpitala, był przytomny. Policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

W weekend także nie brakowało niebezpiecznych zdarzeń na drogach Warmii i Mazur. O tym, co zrobiła 39-letnia kobieta na S7 dowiecie się z artykułu Czworo dzieci w aucie, na liczniku dwa promile!

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Kierowca zatrzymał się, by przepuścić matkę z wózkiem. Nagle stało się to. Nagranie z kamery jest szokujące
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany