Wypadek trzech samochodów pod Działdowem. Jedna osoba jest ranna!

2019-10-15 14:26
Kolizja w Działdowie
Autor: policja.gov.pl Kolizja na drodze wojewódzkiej nr 542 we wsi Burkat

Na drodze wojewódzkiej we wsi Burkat doszło do zderzenia trzech aut. Jedna osoba została ranna i przewieziona karetką do szpitala w Działdowie. W zdarzeniu udział brało 8 osób. Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Kto zawinił?

W poniedziałek ok. południa na drodze wojewódzkiej nr 542 w miejscowości Burkat doszło do zderzenia trzech pojazdów. - Według wstępnych ustaleń policji, kierowca Peugeota nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w tył poprzedzającego go samochodu marki Volvo - mówi Justyna Nowicka z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie.

I dodaje: - Następnie w tył pojazdu marki Peugeot uderzyła kobieta kierująca pojazdem marki Audi, która również nie dostosowała prędkości do warunków ruchu.

Kierowcy byli trzeźwi

W zdarzeniu uczestniczyło w sumie 8 osób, z których jedna z ogólnymi obrażeniami została przetransportowana karetką pogotowia do szpitala w Działdowie. To 39-letni pasażer z pojazdu marki Audi. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi działdowska policja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE