Wypadek w Olsztynie. Dwie osoby nie żyją! To rodzeństwo? Kierowca audi poszukiwany

2021-11-11 21:42
Wypadek w Olsztynie. Dwie osoby nie żyją! To rodzeństwo? Kierowca audi poszukiwany
Autor: Robert Zalewski/Super Express Dwie osoby zginęły w wypadku w Olsztynie. W czwartek 11 listopada na skrzyżowaniu ulic Bałtyckiej i Rybaki zderzyły się audi A6 i A8, zdj. ilustracyjne

Dwie osoby zginęły w wypadku w Olsztynie. W czwartek wieczorem na skrzyżowaniu ulic Bałtyckiej i Rybaki zderzyły się dwa samochody osobowe: audi A6 i A8. Dwie młode osoby jadące pierwszym autem, prawdopodobnie rodzeństwo, zginęły na miejscu. Kierowca, który prowadził drugi pojazd, uciekł z miejsca wypadku i jest poszukiwany przez policję w Olsztynie.

Wypadek w Olsztynie. Dwie osoby nie żyją! To rodzeństwo? Kierowca audi poszukiwany

Jak informuje "Gazeta Olsztyńska", dwie osoby zginęły w wypadku w Olsztynie. W czwartek 11 listopada wieczorem, ok. godz. 19, na skrzyżowaniu ulic Bałtyckiej i Rybaki zderzyły się dwa samochody osobowe: audi A6 i A8. Kierowca i pasażerka pierwszego auta zginęli na miejscu - to prawdopodobnie rodzeństwo, a jak dodaje PAP, ofiary to osoby w młodym wieku. Obie miały być jeszcze reanimowane na miejscu zdarzenia - tak twierdzą świadkowie - ale jak się okazało, bezskutecznie. Tymczasem kierowca, który prowadził drugi pojazd, tj. audi A8, uciekł z miejsca wypadku i jest poszukiwany przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

- Dzisiaj około godz. 19 w okolicy skrzyżowania ul. Bałtyckiej i ul Rybaków w Olsztynie doszło do tragicznego wypadku, w którym pomimo podjętej reanimacji zmarły dwie osoby. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że jest to kierowca i pasażerka samochodu audi a6. Kierowca samochodu audi a8 pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia. Trwają poszukiwania. Droga w tym miejscu będzie zablokowana przez najbliższe kilka godzin - mówi "Gazecie Olsztyńskiej" sierż. szt. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Czytaj też: Olsztyn. Policjanci wyciągnęli kobietę z jeziora. "Nie dawała oznak życia"

Czytaj też: Litwinki. Koszmarny wypadek na S7! Dwóch robotników drogowych nie żyje, dwóch rannych [ZDJĘCIA]

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Kierowca opla wjechał wprost pod ciężarówkę, zginęła jego żona i córka, a wnuczek i zięć trafili do szpitala
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE