Matka i ciotka złapały pedofila

Wysyłał 10-latkowi obrzydliwe filmy i zdjęcia! Policja zwinęła go spod śmietnika

2023-07-04 10:54

Ta historia mrozi krew w żyłach. Policjanci zatrzymali 27-letniego Adama H. Młody mężczyzna miał wysyłać 10-letniemu chłopcu swoje nagie zdjęcia i filmy, na których onanizował się i próbował go nakłonić do spotkania. Na szczęście w porę zareagowała matka i ciotka dziecka! Do zdarzenia doszło w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie).

Ostróda. Wysyłał obrzydliwe filmy i zdjęcia 10-latkowi

Te mrożące w żyłach sceny rozegrały się w Ostródzie na Mazurach. Reporter "Super Expressu" dotarł do mamy i ciotki 10-letniego Jasia (imię chłopca zostało zmienione dla dobra dziecka). W niedzielę (2 lipca) wieczorem do chłopca miał odezwać się Adam H. Na jego telefon wysłał swoje nagie zdjęcia i filmy, na których się onanizował. Zaproponował też chłopcu spotkanie, które miało odbyć się następnego dnia. - Siostra przechwyciła telefon synka i to zobaczyła. Zbladła i zadzwoniła na policję - relacjonuje pani Patrycja, ciocia Jasia. - Jednak ci nie przyjechali - dodaje kobieta.

Matka z ciotką na tropie pedofila

Zdesperowane kobiety nawiązały kontakt z Adamem H. Ustaliły, kim jest i gdzie przebywa. Potem zadzwoniły na policję. Po kilkunastu minutach pod blokiem, gdzie przebywał mężczyzna, podjechał radiowóz i zatrzymał Adama H. Nie spodziewał się spotkania z policją. Jakby nigdy nic, wyrzucał śmieci. Policjanci zatrzasnęli na jego rękach kajdanki i zabezpieczyli telefon.

Informacje, do których dotarł nasz dziennikarz, potwierdza ostródzka policja. - Zatrzymany został mężczyzna o przestępstwo w charakterze seksualnym na szkodę osoby małoletniej - mówi sierż. Paulina Śliwińska z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. Policjantka dodaje, że "na tym etapie gromadzone są materiały dowodowe". We wtorek (4 lipca) mężczyzna stanie przed prokuratorem. Grozi mu nawet 12 lat więzienia. W momencie zatrzymania był bardzo zaskoczony.

Reporter "Super Expressu" próbował porozmawiać z mamą 10-latka, ale kobieta była wstrząśnięta tym, co znalazła w telefonie syna. Czuje ulgę, że odpowiednio szybka reakcja sprawiła, że jej dziecku nie stała się krzywda.

Co więcej, KPP w Ostródzie potwierdza, że w niedzielę (2 lipca) miało miejsce podobne, bulwersujące zdarzenie. Policjanci z Morąga otrzymali informację o obywatelskim ujęciu mężczyzny, podejrzanego o nawiązywanie kontaktów z osobami nieletnimi, tj. seksualne wykorzystanie małoletniego. Policjanci zatrzymali mężczyznę, a w sprawie wszczęto śledztwo.

Sonda
Czy uważasz, że w Polsce skutecznie walczy się z pedofilią?
Matka z siostrą zatrzymała pedofila
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany