Wyszedł na grzyby i zniknął. Policja z Olsztyna poszukuje 81-latka i prosi o pomoc!

2019-10-09 14:39 SCH
Zaginiony Bronisław Narkiewicz
Autor: KMP Olsztyn Bronisław Narkiewicz z Bęsi zaginął 8 października

Już drugą dobę prowadzone są poszukiwania za zaginionym Bronisławem Narkiewiczem, mieszkańcem gminy Bęsia, w powiecie olsztyńskim. Mężczyzna wyszedł we wtorek na grzyby ok. godz. 10 i od tamtej pory nie wrócił domu. Na domiar złego grzybiarz nie zabrał ze sobą aparatu słuchowego.

Poszukiwania nie przynoszą rezultatów

W akcji poszukiwawczej olsztyńskich policjantów wspierają funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie strażacy ochotnicy z OSP Kolno i OSP Lutry, Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Klebark Wielki i wolontariusze z PCK. Obecnie, poszukiwacze przeszukują okoliczne lasy w pobliżu miejscowości Bęsia.

Jak wygląda zaginiony?

W chwili zaginięcia 81-latek miał ze sobą koszyk wiklinowy i poruszał się o lasce. Mężczyzna ubrany był w zieloną kurtkę i szare spodnie. Na głowie nosił szary kapelusz. Według relacji rodziny, zaginiony cierpi na niedosłuch i korzysta z aparatów słuchowych, które zostawił w swoim domu idąc na grzyby.

Policja prosi o pomoc

Mężczyzna wyszedł we wtorek na grzyby w pobliżu swojego miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższą rodziną. Policjanci apelują o pomoc w ustaleniu miejsca przebywania zaginionego 81-latka.

Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia Bronisława Narkiewicza proszony jest o jak najszybszy kontakt z najbliższą jednostką policji.
Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 89 522 34 24.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE