Zdemolowała szlabany na lotnisku w Szymanach. Była pijana jak bela

2021-09-15 9:25
Alkomat
Autor: policja.pl

To nie był szczęśliwy poranek dla 48-letniej mieszkanki powiatu przasnyskiego. W ciągu godziny najpierw uszkodziła szlabany na lotnisku w Szymanach, a następnie wpadła w ręce policji za jazdę po pijanemu. Kobieta miała 2 promile alkoholu w organizmie.

Około godziny 5:00 w poniedziałek (13 września) dyżurny szczycieńskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w jednej miejscowości położonej na terenie gminy Szczytno jest pijana kobieta w samochodzie. Kiedy mundurowi pojechali na miejsce zgłoszenia, za kierownicą opla astry siedziała 48-letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że miała ona w swoim organizmie blisko dwa promile alkoholu. W rozmowie z funkcjonariuszami 48-latka powiedziała jedynie, że jechała sama. Kobietę zatrzymano i osadzono w policyjnej celi celem wykonania dalszych czynności.

Niedługo później szczycieńscy policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie, tym razem od pracowników Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Około godziny 4:00 opel astra uszkodził dwa szlabany znajdujące się na parkingu mieszczącym się przed lotniskiem. To nie był zbieg okoliczności. Auto, które zniszczyło szlabany prowadziła zatrzymana 48-latka. Świadczyły o tym m.in. uszkodzenia ogumienia jednej z opon. Kobieta odpowie za jazdę na „podwójnym gazie” oraz zniszczenie mienia.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zatrzymanie na Zatorzu w Olsztynie. Nowe fakty ws. głośnej akcji policji

Pijany kierowca przy komendzie policji w Gostyniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE