Objazd

i

Autor: Urząd Miasta Olsztyna Utrudnienia w ruchu na ulicach Olsztyna.

Uwaga, kierowcy!

Zmiany w organizacji ruchu w Olsztynie. Zamknięty fragment ul. Wyszyńskiego

2022-11-23 13:47

W związku z przebudową sieci ciepłowniczej od piątku (25 listopada) fragment ulicy Wyszyńskiego w Olsztynie zostanie zamknięty. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie będzie prowadziło prace w rejonie skrzyżowania al. Piłsudskiego, ul. Leonharda oraz ul. Wyszyńskiego.

Od 25 listopada w Olsztynie zmiany w organizacji ruchu

W związku z tym odcinek ul. Wyszyńskiego od al. Piłsudskiego do stacji paliw BP zostanie zamknięty od piątku (25 listopada). Jak tłumaczy olsztyński magistrat, ruch z ul. Wyszyńskiego na odcinku od al. Piłsudskiego do stacji paliw BP odbywać się będzie dwukierunkowo ulicą Augustowską (dla jadących ul. Leonharda i z kierunku Ostrzeszewa). Dojazd do stacji paliw BP będzie możliwy wyłącznie od strony ronda na skrzyżowaniu ul. Żołnierskiej z ul. Augustowską.

Co więcej, zlikwidowane zostaną tymczasowe przystanki w rejonie Centrum Medycznego Polmed i stacji paliw BP. Pasażerowie komunikacji miejskiej powinni udać się na przystanki przy ul. Leonharda przy Michelin. Z kolei ruch pieszych będzie się odbywał po stronie Centrum Medycznego Polmed, stacji paliw BP oraz Domu Handlowego Gracja.

Źródło: Urząd Miasta Olsztyna

Sonda
Czy denerwuje cię stanie w ulicznych korkach?
Mateusz Borek po meczu Polska - Meksyk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają