Zwęglone ciało w pobliżu plaży w Olsztynie. Tajemnicza śmierć mężczyzny

i

Autor: Shutterstock Zwęglone ciało mężczyzny znaleziono na terenie leśnym nieopodal ul. Kapitańskiej w Olsztynie, w pobliżu plaży miejskiej, zdj. ilustracyjne

Przerażające odkrycie

Zwęglone ciało w pobliżu plaży. Tajemnicza śmierć mężczyzny

2023-05-12 11:32

Zwęglone ciało mężczyzny znaleziono na terenie leśnym nieopodal ul. Kapitańskiej w Olsztynie, w pobliżu plaży miejskiej. W czwartek, 11 maja, późnym wieczorem, tamtejsza straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze ściółki leśnej, ale w czasie działań funkcjonariusze ujawnili też zwłoki. Tożsamość denata nie została jeszcze ustalona, sprawą zajęła się prokuratura.

Zwęglone ciało w pobliżu plaży w Olsztynie. Tajemnicza śmierć mężczyzny

W pobliżu plaży miejskiej w Olsztynie znaleziono zwęglone ciało mężczyzny, którego tożsamości nie udało się jeszcze ustalić. Wszystko działo się w czwartek, 11 maja, ok. godz. 11, gdy do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie wpłynęło zgłoszenie o pożarze ściółki leśnej na terenie leśnym nieopodal ul. Kapitańskiej. - Na miejsce wysłaliśmy dwa zastępy straży pożarnej, które przystąpiły do gaszenia ok. 10 arów terenu. W trakcie działań ujawniono zwłoki, więc o wszystkim powiadomiliśmy policję - relacjonuje st. kpt. Kamil Kulas, rzecznik KM PSP w Olsztynie. Na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki i prokurator. - Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone na potrzeby przeprowadzenia sekcji zwłok. Nadal ustalamy jego tożsamość, bo nie miał przy sobie żadnych dokumentów - mówi mł. asp. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Mundurowi wyjaśniają nadal szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Sonda
Czy wiesz, jak należy postępować w czasie pożaru?
Bliscy pożegnali Witka, który zginął na paralotni
Nasi Partnerzy polecają