Przemoc

i

Autor: Pixabay Zdj. ilustracyjne.

Żona miała już dość!

Życie żony i córki zamienił w piekło! Policjanci przerwali koszmar

2022-10-13 12:23

Rodzinne awantury, a podczas nich wyzywanie, groźby i niszczenie domowych sprzętów. Tak wyglądała do niedawna codzienność matki i córki w jednym z mieszkań w powiecie iławskim. Żona agresywnego mężczyzny miała już dość i zawiadomiła policję. 46-latek przebywa w areszcie.

Pijackie awantury zakończone. Przerwany koszmar matki i córki

O przestępstwie iławscy policjanci zostali poinformowani w niedzielę (9 października). Zgłaszająca oświadczyła, że pijany mąż wszczyna awantury domowe. Joanna Kwiatkowska z KPP w Iławie podaje, że agresywny mąż miał wyzywać i popychać kobietę, a także grozić spaleniem mieszkania i niszczyć jego wyposażenie. Ponadto mundurowi ustalili, że 46-latek znęca się również nad swoją córką poprzez wyzwiska i niszczenie osobistych przedmiotów. W związku z agresywnym zachowaniem mieszkaniec gminy Susz został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Funkcjonariusze ustalili, że rodzinny koszmar trwał już od dłuższego czasu, dlatego wdrożyli w rodzinie procedurę Niebieskiej Karty i przyjęli zawiadomienie o przestępstwie. Na podstawie zgromadzonych materiałów, sąd zastosował wobec sprawcy przemocy domowej tymczasowy areszt. 46-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu. Policjanci przypominają, że kodeks karny za fizyczne lub psychiczne znęcanie się nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy spotkaliście się ze zjawiskiem przemocy domowej?
EXPRESS BIEDRZYCKIEJ Jacek Jaśkowiak ostro o polityce PiS: Hejt i rozdawnictwo
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany