Bił go atrapą miecza

i

Autor: Shutterstock Bił go atrapą miecza

Adam bił kolegę pięściami. Potem wziął atrapę miecza samurajskiego! Masakra w Brzegu

2022-07-12 17:27

Adam B., 41-letni recydywista odpowie za zabójstwo swojego znajomego i zaatakowanie jego partnerki podczas spotkania alkoholowego. Zdarzenie miało miejsce 8 lipca w Brzegu. Sprawca zażądał od gospodarza spotkania pieniędzy, a gdy ich nie dostał, wściekł się i atakował czym popadnie. W ruch poszła m.in. atrapa miecza samurajskiego.

Brzeg: Adam B. zabił kolegę dla pieniędzy. Bił go m.in. mieczem samurajskim

Do krwawej zbrodni doszło 8 lipca w Brzegu. Adam B. (41 l.) przyszedł do mieszkania swojego znajomego, który mieszkał razem ze swoją partnerką. Razem pili alkohol. W pewnym momencie zażądał od gospodarza 10 tysięcy złotych. Gdy ten nie spełnił jego oczekiwań, mężczyzna wpadł w szał.

Czytaj także: Matka zadźgała nożem 5-letnią Elenę. Dziewczynka zmarła w męczarniach. Powód szokuje

- Adam B. zaatakował swojego znajomego, bijąc po pięściami i tym, co wpadło mu ręce. Między innymi był to nóż oraz dekoracyjna wersja japońskiego miecza. Ofiara na skutek różnego rodzaju ran zmarła w szpitalu. Napastnik nie przestał być agresywny i zaatakował partnerkę pokrzywdzonego, raniąc ją między innymi nożem i pilnikiem kosmetycznym - opisuje całe zajście Stanisław Bar, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Czytaj także: Nadchodzi straszliwy upał! Rekord temperatury padnie na Śląsku? Prognozy porażają

Wiadomo, że 41-latek był już wcześniej notowany. Obecnie przebywa w areszcie. Za zarzucane mu przestępstwo zabójstwa połączonego z rozbojem, podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Pogrzeb zamordowanego profesora Jana Targosza w Krakowie
Nasi Partnerzy polecają