Niesamowity widok nad Opolskiem! Pogodowe monstrum na niebie

i

Autor: SuperGlob Okazało się, że to ta sama burza, która na Dolnym śląsku 5 wrzesnia wyrządziła ogromne szkody. Przez kilka miejscowości przeszedł ulewny deszcz. Ucierpiali mieszkańcy Strzegomia, Jaworzyny Śląskiej, Świdnicy i okolicznych wiosek

APOKALIPTYCZNY widok nad Opolszczyzną! "Takie MONSTRUM goniło mnie kilometry!" [ZDJĘCIA]

2020-10-02 15:32

Co za widok! Nad województwem opolskim przeszło prawdziwe, pogodowe monstrum. Najnowsze prognozy synoptyków wskazują, że na powtórkę nie ma co liczyć. Niemal cały październik zapowiada się słonecznie. Niemniej, warto zobaczyć ciekawe zjawisko, które można było obserwować na niebie jeszcze we wrześniu. Zobaczcie zdjęcia!

- Takie monstrum goniło mnie wczoraj przez 10 km [...] - pisze autor zdjęć na lokalnej grupie na Facebooku. Istnie apokaliptyczny widok, który w wielu miejscowościach podziwiali mieszkańcy województwa opolskiego. Opole uniknęło wtedy ulewy, ale w pobliskim Popielowie, czy Brzegu mieszkańcy nie mieli już tyle szczęścia.

W Stobrawie i kilku innych miejscowościach ludzie wychodzili z domów, żeby podziwiać czoło zbliżającej się burzy. Trzeba przyznać, że wygląda zdumiewająco!

Zobacz zdjęcia niesamowitego pogodowe monstrum!

Pogoda opolskie. Październik przyniesie słońce?

Według synoptyków, przez cały październik raczej nie doświadczymy powrotu burz i deszczy. Już zbliżający się weekend (03-04.10.2020 r.) przyniesie blisko 24℃. Z przelotnymi opadami możemy mieć do czynienia w poniedziałek (05.10.br.) ale temperatura nie powinna spaść poniżej 17℃. Kolejne dni niezmiennie z temperaturą od 15-18℃ i bez deszczu. Chłodniej może się zrobić dopiero w okolicy Dnia Wszystkich Świętych, kiedy 30.10.2020 r. w piątek termometry wskażą ok. 10℃, a w sobotę i niedzielę nawet 8℃.

Express Biedrzyckiej - Joanna Scheuring-Wielgus: Po nominacji Czarnka czuję się jakby ktoś dał mi z plaskacza