Pobił staruszkę

i

Autor: Policja Opolska 34-latek został zatrzymany chwilę po ataku

Brutalny ATAK na przystanku! Kopał i szarpał za włosy seniorkę!

2019-11-13 11:47

Opolscy policjanci zatrzymali 34-latka, który brutalnie pobił starszą kobietę. Młody mężczyzna zaatakował seniorkę na przystanku i żądał od niej pieniędzy. Okazało się, że był pijany.

Zdarzenie miało miejsce 29 października na jednym z przystanków w Opolu. Młody mężczyzna miał szarpać za włosy i kopać starszą kobietę. Napastnik zażądał pieniędzy i groził jej pozbawieniem życia. Powiadomieni o sprawie mundurowi natychmiast udali się pod wskazany adres.

Dzięki szybkiej reakcji świadka, który zawiadomił służby, policjanci zdążyli na czas. Mundurowi obezwładnili 34-latka, który stawał się coraz bardziej agresywny wobec 67-letniej kobiety. Mieszkaniec Śląska trafił do policyjnej izby zatrzymań. Jak się okazało, był nietrzeźwy - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

34-latek po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut usiłowania rozboju. Przyznał się do winy. Jak tłumaczył, pieniędzy potrzebował na alkohol. Decyzją prokuratora, wobec 34-latka zastosowano zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej, dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 12 lat więzienia.

Nasi Partnerzy polecają