Grodków. Mefedron w słoiku, amfetamina w... lodówce! Młoda kobieta zatrzymana

2021-01-15 8:24 mgorecki
Grodków: 28-latka zatrzymana z ponad kilogramem narkotyków!
Autor: opolska polcija Grodków: 28-latka zatrzymana z ponad kilogramem narkotyków!

28-letnia mieszkanka Grodkowa (pow. brzeski) została zatrzymana z ponad kilogramem narkotyków! W mieszkaniu mundurowi zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę i mefedron! Część narkotyków była ukryta w lodówce.

Kryminalni z Grodkowa prowadzili czynności dot. 28-letniej mieszkanki miasta. Kobieta miała być podejrzana o przestępczość narkotykową. W grudniu 2020 r. mundurowi weszli do mieszkania podejrzanej i potwierdzili podejrzenia.

Na miejscu odkryto blisko kilogram różnych narkotyków! Część z nich - amfetamina - była w lodówce, w woreczkach strunowych i foliowym zawiniątku, a część - marihuana i mefedron - w pokoju. Te narkotyki były schowane w słoiku.

- Wszystko zostało zabezpieczone, a kobieta zatrzymana. Późniejsze badania pokazały, że zabezpieczone substancje to 800 gramów amfetaminy, 50 gramów marihuany i kilka porcji mefedronu - komentuje biuro prasowe opolskiej policji.

Podejrzana usłyszała już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznała. Grozi jej teraz kara do10 lat więzienia. Na wniosek prokuratury, sąd tymczasowo aresztował podejrzaną na 2 miesiące.

Krzysztof Diablo Włodarczyk w więzieniu! Spędzi tam wiele miesięcy!