Kędzierzyn-Koźle: Maseczka zamiast kominiarki? KIEPSKI wybór! Włamywacz pożałuje! [ZDJĘCIA]

2020-10-14 12:01
Kędzierzyn-Koźle: Włamanie do sklepu. Zamiast kominiarki, założył maseczkę
Autor: policja.gov Kędzierzyn-Koźle: Włamanie do sklepu. Zamiast kominiarki, założył maseczkę

Mundurowi z Kędzierzyna-Koźla prowadzą postępowanie ws. włamania do jednego z miejskich sklepów. Mężczyzna miał pecha, bo złapały go kamery. Włamywacz, mimo że najwyraźniej zdecydował się na pogwałcenie prawa, nie zrezygnował z bezpieczeństwa epidemicznego! Miał na sobie maseczkę. Tym niemniej, należąc do grupy osób, które noszą ją, odsłaniając nos, raczej szybko wpadnie.

Do kozielskich mundurowych dotarło zgłoszenie o włamaniu na terenie jednego z miejskich sklepów. Biuro prasowe przyznaje, że prowadzi dochodzenie w tej sprawie, ale niezależnie od tego, publikuje zdjęcia mężczyzny, którego złapały kamery monitoringu.

Kędzierzyn-Koźle: Włamanie do sklepu. Zamiast kominiarki, założył maseczkę
Autor: policja.gov Kędzierzyn-Koźle: Włamanie do sklepu. Zamiast kominiarki, założył maseczkę Link: https://opolska.policja.gov.pl/op/aktualnosci/24681,Publikujemy-wizerunek-osoby-podejrzewanej-o-wlamanie.html

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę o kontakt telefoniczny z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod nr tel. 47 863 42 03 lub 47 863 42 66.

- przekazują policjanci, zapewniając o anonimowości takiego zgłoszenia.

Na zdjęciach widać, że mężczyzna trzyma w dłoni ostre narzędzie, a na twarzy ma...maseczkę! Tego dnia najwyraźniej zdecydował się złamać prawo, ale nie to epidemiczne.

Siedliska. W tym domu doszło do tragedii