Kędzierzyn-Koźle: Przyszedł do sklepu posłuchać muzyki. Nagle wyjął NÓŻ!

2020-12-22 13:33
Kędzierzyn-Koźle: Wszedł do sklepu posłuchać muzyki. Nagle przystawił nóż do gardła pracownika
Autor: Policja Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle: Wszedł do sklepu posłuchać muzyki. Nagle przystawił nóż do gardła pracownika

Do kozielskiego sklepu wszedł 36-letni mężczyzna. Rozejrzał się, przeszedł przez parę alejek i zatrzymał przy sprzęcie grającym, testując jego możliwości. Później przetestował możliwości jednego z pracowników, grożąc mu nożem i policji - próbując uciec.

Wszedł do sklepu i przyłożył nóż do gardła sprzedawcy!

Do zdarzenia doszło w niedzielę 20 grudnia, około godziny 16.00. Do jednego ze sklepów w kozielskim centrum handlowym wszedł mężczyzna, który - jak po interwencji i przesłuchaniu pracowników relacjonują policjanci - "dziwnie się zachowywał". W pewnym momencie klient podszedł do sprzętu grającego i zaczął głośno puszczać muzykę. Pierwszy zareagował pracownik sklepu - upominając mężczyznę. Ten nagle wyjął nóż i skierował go w jego stronę Opanowany pracownik zauważył, że na miejscu zaraz zjawi się policja, wtedy napastnik odpuścił, uciekł ze sklepu.

Po chwili na miejscu faktycznie zjawili się mundurowi. Namierzyli podejrzanego... przed centrum handlowym! 36-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Miał przy sobie nóż i dwa skradzione telefony.

Jak zdradza biuro prasowe KPP w K-Koźlu, mężczyzna jest podejrzany o o kilka innych przestępstw na terenie województwa.

dr Łukasz Jankowski: Przespaliśmy moment na edukację ws. szczepionek [Super Raport]