Koszmarna śmierć niewinnej 25-latki na obwodnicy Opola. Potrzebni świadkowie!

2021-07-28 11:29
Opole. Śmiertelny wypadek niewinnej 25-latki. Policja szuka świadków
Autor: mat.prasowe KMP Opole Opole. Śmiertelny wypadek niewinnej 25-latki. Policja szuka świadków

Śmierć na północnej obwodnicy Opola i jej jeszcze smutniejsze okoliczności. Do wypadku doszło 19 lipca, prawidłowo jadąca swoim hyundaiem 25-latka zginęła pod kołami ciągnika. Trwa prokuratorskie śledztwo, a policja szuka świadków zdarzenia.

Do tragedii na opolskich drogach doszło w poniedziałek 19 lipca. Ok. 14.00 na obwodnicy Opola przy ulicy Powstańców Warszawskich kobieta prowadząca renault nagle zjechała ze swojego pasa i zderzyła się z ciągnikiem siodłowym z naczepą (najprawdopodobniej wbiła się w jego koło). Za kierownicą ciągnika siedział 27-latek, najprawdopodobniej nie odniósł poważniejszych obrażeń, choć siła uderzenia spowodowała, że ciągnik z naczepą stanął w poprzek drogi. Wtedy w pozostałości po ciężarowym kolosie wbiła się prawidłowo jadąca 25-latka za kierownicą hyundaia. Młoda kobieta jechała w samochodzie ze swoją 62-letnią matką, która trafiła do szpitala razem z 42-latką, który prowadziła renault. 25-latka zginęła na miejscu.

Koszmarny wypadek na obwodnicy Opola. Nie żyje 25-latka. Policja szuka świadków [ZDJĘCIA]

Policja pracuje nad sprawą pod nadzorem prokuratury i dopiero efekty ich śledztwa potwierdzą, co tak naprawdę stało się na drodze, ale nieoficjalna wersja wydarzeń głosi, że 42-latka za kierownicą osobowego renault zajęła się szukaniem telefonu komórkowego. Chwila nieuwagi wystarczyła, żeby zahaczyć o koło TIR-a.

Zobacz więcej: Śmierć na obwodnicy Opola. Jak zginęła 25-latka? TIR złamany w pół przez telefon komórkowy?! [ZDJĘCIA]

Policja szuka świadków wypadku w Opolu

Mimo trwającego śledztwa, policjanci z Opola w środę (28.07.21 r.) poprosili o pomoc mieszkańców i kierowców, którzy tamtego dnia przejeżdżali w pobliżu. 

Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku lub mają wiedzę na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Opolu

Z policjantami można skontaktować się pod numerem telefonu: 47 861 25 45.

Zginął podczas zabawy bronią