lego kevin sam w domu, cena

i

Autor: School Library/Flickr/pixabay.com Lego Kevin Sam w Domu. Cena, odstępność. Gdzie kupić?

Lego Kevin sam w domu. Cena zestawu zwala z nóg!

2021-10-22 14:26

Lego "Kevin Sam w Domu", cena nowego zestawu Lego. Niedawno do sieci trafił zwiastun nowej wersji filmu "Kevin Sam w Domu", a chwilę później Lego oficjalnie potwierdziło wypuszczenie dedykowanego zestawu klocków. Ile będzie kosztował zestaw Lego "Kevin Sam w Domu"? Znamy cenę. Zwala z nóg! Warto?

Lego Kevin sam w domu, cena. Gdzie kupić? Zima coraz bliżej, więc na horyzoncie - jak co roku - pojawia się wizja projekcji filmu Kevin sam w Domu. Te dwa dzieła - Kevin sam w domu i Kevin sam w Nowym Jorku - mimo upływu lat wciąż towarzyszą nam podczas świąt. W Polsce to już właściwie tradycja, pieczołowicie podtrzymywana przez telewizję Polsat.

W tym roku fani przygód małego McCallistera mogą pójść o krok dalej i do filmu dodać zabawę klockami Lego! Firma oficjalnie potwierdziła wypuszczenie nowego zestawu "LEGO Ideas Sam w domu". 

Zobacz też: Zima 2021. Polskę zasypie śnieg? Nowa prognoza Amerykanów może zaskoczyć

Lego Kevin sam w domu. Cena zestawu, gdzie i kiedy kupić? Co jest w zestawie?

Lego Kevin sam w domu mają premierę 1 listopada (poniedziałek). Na oficjalnej stronie firmy Lego są dostępne za 1099,99 zł! Z oficjalnej strony firmy dowiadujemy się, że w ramach zestawu otrzymamy dom filmowego Kevina wraz z pułapkami, domkiem na drzewie, furgonetką, czy strasznym piecem z piwnicy. W zestawie mamy znaleźć wszystkie elementy, które pomogą odtworzyć kultowe sceny z jeszcze bardziej kultowego filmu. - Ten zestaw jest pełen detali, które pomogą Ci odtworzyć bitwę Kevina z Mokrymi bandytami, od strychu po piwnicę - podsumowuje firma.

Sonda
Czy "Kevin sam w domu" bez Macauleya Culkina ma sens?

Lego Kevin san w domu wymyślił Ukrainiec. Czym jest LEGO Ideas? 

Zainteresować może fakt, że zestaw Lego Kevina został wymyślony i zaprojektowany w formule "Ideas". To śmiała koncepcja firmy, polega na tym, że każdy projekt zaproponowany przez dowolnego pomysłodawcę może stać się oficjalną serią Lego. Warunków jest kilka - musi m.in. zebrać grono 10 000 zwolenników. Tak było w przypadku pomysłu 28-letniego Alexa Storozhuka z Ukrainy - to on odpowiada za Lego Kevin sam w domu.

Cały zestaw składa się z 3955 elementów, co realnie czyni go największym - jak dotąd - zestawem stworzonym w formule Lego Ideas. I to wszystko za cenę 1099,99 zł! Warto? Dajcie znać w sondzie poniżej.

Sonda
Co sądzisz o zaproponowanej przez Lego cenie?