NAJGORSI zwyrodnialcy! Są poszukiwnai za GWAŁTY i więzienie LUDZI! Obrzydliwe! [ZDJĘCIA]

2020-09-30 14:10 Michał Górecki
Najgorsi zwyrodnialcy! Mają na sumieniu brutalne gwałty, akty pedofilskie i przetrzymywanie ludzi! [GALERIA]
Autor: opolska.policja.gov Najgorsi zwyrodnialcy! Mają na sumieniu brutalne gwałty, akty pedofilskie i przetrzymywanie ludzi! [GALERIA]

Te artykuły Kodeksu Karnego budzą największą odrazę! Są poszukiwani za gwałty, doprowadzanie do obcowania płciowego z nieletnimi, czerpanie korzyści majątkowej z prostytucji innej osoby (sutenerstwo), czy pozbawienie wolności człowieka! W więzieniu nie mieliby łatwego życia, ale najpierw musieliby jeszcze do jakiegoś trafić. Ci mężczyźni wciąż są poszukiwani przez Komendę Wojewódzką Policji z Opola. Sprawdź, jak wyglądają najgorsi z najgorszych z województwa opolskiego.

Bezsprzecznie, w więzieniach najbardziej piętnowane są zbrodnie związane z gwałtem. W związku z tym, Ci Panowie poszukiwani przez opolską policję nie mieliby łatwego życia za kratkami. Niestety, nie wiadomo, jakie teraz wiodą, bo wciąż są poszukiwani i do tej pory nie odpowiedzieli za swoje obrzydliwe przestępstwa.

Wszyscy mężczyźni, którzy znaleźli się w naszej galerii są poszukiwani przez komisariaty z województwa opolskiego. Wszyscy popełnili też okropne zbrodnie; od gwałtów, przez przetrzymywanie ludzi powyżej 7 dni mimo ich woli, aż do prezentowania pornografii nieletnim i czerpanie korzyści z prostytucji, czyli sutenerstwo.

Wrobili mojego męża w gwałt