Natalia Żera zniknęła miesiąc temu! Gdzie jest 16-latka?

2021-09-03 13:12
Natalia Żera
Autor: mat.prasowe/Google Maps Zaginęła Natalia Żera. Z 16-latką nie ma kontaktu od miesiąca [ZDJĘCIE]

Po miesiącu poszukiwań funkcjonariusze z KMP w Opolu publikują wizerunek Natalii, 16-latki, która 5 sierpnia br. oddaliła się z miejsca pobytu w Jóźwikowie. Do tej pory nie udało się nawiązać z nią kontaktu. Do poszukiwań dołączają wolontariusze.

Natalia Żera zniknęła 5 sierpnia w Jóźwikowie (woj. świętokrzyskie). W piątek 3 września wstępne informacje o jej zniknięciu upubliczniła Komenda Miejska Policji w Opolu - to tamtejsi funkcjonariusze prowadzą poszukiwania. - Nieletnia do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z opiekunem prawnym i bliskimi - komentują opolscy policjanci.

Zobacz koniecznie: Kulisy szukania ZAGINIONYCH dzieci! Co robić, gdy znikają bliscy? Wstrząsająca relacja matki!

Natalia Żera
Autor: mat.prasowe opolska policja Natalia Żera. 16-latka zaginęła miesiąc temu! Do dziś nie ma z nią kotnaktu [ZDJĘCIE]

Jak dotąd, opolska policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą mieć jakieś informacje ws. zaginięcia nastolatki. Do poszukiwań dołączyli też wolontariusze.

Natalia Żera: Rysopis zaginionej 16-latki

Natalia ma 155 cm wzrostu, 45 kg wagi, jest szczupłej budowy ciała, ma owalną twarz, blond włosy i niebieskie oczy.

Express Biedrzyckiej - Tomasz Siemoniak: Bezpieczeństwo państwa lubi ciszę. Stan wojenny to propaganda i teatr

Informacje o jej potencjalnym miejscu pobytu można przekazywać policji: tel. 77 422 25 45, 77 422 25 47, 112, albo bezpośrednio wolontariuszom; za pośrednictwem Facebooka, czy adresu e.mial: fundacja@natropie.org/ nr. tel. 502 226 215.