Niemodlin: ZWYRODNIALCY! Upychają PINEZKI do mięsa! Burmistrz: Prosimy o szczególną ostrożność

2021-02-26 12:25 mgorecki
Niemodlin: Burmistrz OSTRZEGA! Sadyści upychają do mięsa pinezki!
Autor: Dorota Koncewicz Niemodlin: Burmistrz OSTRZEGA! Sadyści upychają do mięsa pinezki!

Niemodlin. Burmistrz miasta apeluje o ostrożność. Straż Miejska przyjęła niepokojące zgłoszenie i zabezpieczyła mięso nafaszerowane pinezkami!

Niemodlin. Pinezki w mięsie! Burmistrz ostrzega i apeluje o uwagę

W czwartek (25 lutego) wieczorem burmistrz Niemodlina Dorota Koncewicz poinformowała w swoich mediach społecznościowych o niepokojącym zawiadomieniu, które wpłynęło do lokalnej Straży Miejskiej.

- Straż Miejska w Niemodlinie przyjęła zgłoszenie dotyczące znalezionych, na ul.Kilińskiego w Niemodlinie, kawałków mięsa, do których sprawca włożył pinezki [...] - czytamy. Włodarz apeluje o ostrożność do wszystkich właścicieli zwierząt w mieście.

Choć taki incydent potwierdzono do tej pory tylko przy ul. Kilińskiego, Koncewicz apeluje o zgłaszanie podobnych incydentów z całego miasta - jeśli się pojawią.

Co grozi autorowi niewybrednego pomysłu? Jak poinformowała burmistrz, takie działania wypełniają znamiona przestępstwa określonego w art.35 ust.2 w zw. z art. 35 ust1a*ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o ochronie zwierząt, zagrożonego karą pozbawienia wolności do lat 5.

24-latka okradła dziecko! Wszystko nagrała ukryta kamera