Odra Opole ma nowego zawodnika! Grał w Polonii Bytom i...Legii Warszawa? [ZDJĘCIE]

2020-07-31 21:27 Michał Górecki
Odra Opole ma nowego zawodnika! Transfer ostatniego dnia lipca
Autor: Odra Opole Odra Opole ma nowego zawodnika! Transfer ostatniego dnia lipca

Odra Opole ma nowego zawodnika. Jakub Czajkowski, wychowanek LZS- Gryżów trafił do niebiesko-czerwonych m.in. po związku z juniorską drużyną Legii Warszawa.

Odra Opole ma nowego zawodnika. W piątek (31 lipca) ostatniego dnia miesiąca klub pochwalił się najnowszym transferem. Do zespołu dołączył 24-letni Jakub Czajkowski. W obecnym oknie transferowym to już druga zmiana.

Czajkowski jest wychowankiem LZS-u Gryżów. Przez 1 sezon występował w zespole juniorów Sparty Prudnik, 5 lat trenował w Pomologii Prószków, a w rundzie wiosennej sezonu 2013/2014 występował w drużynie juniorskiej Legii Warszawa. Stamtąd przeszedł do Ruchu Zdzieszowice. W sumie w barwach tej ostatniej drużyny rozegrał 164 mecze i zdobył w nich 21 bramek.

Jakub ma też na swoim koncie Akademickie Mistrzostwo Polski, które zdobył reprezentując AZS Politechnikę Opolską. Był zawodnikiem Polonii Bytom.

Odra Opole wraca do gry! Dziś pierwszy mecz w Radomiu. Bez kibiców i w "niepełnym" składzie?

Wcześniej, do Odry trafił też Dawid Czapliński (jego transfer klub potwierdził 29 lipca). To wychowanek Małejpanwi Ozimek, podobnie jak Czajkowski grał też w barwach Ruchu Zdzieszowice.

Wirus reaktywacja. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 84