Odra Opole wraca do gry! Dziś pierwszy mecz w Radomiu. Bez kibiców i w "niepełnym" składzie?

2020-06-04 11:56 Mgorecki
Odra Opole sprzedaje maseczki ochronne!
Autor: Odra Opole/Facebook

Odra Opole wraca po przerwie wywołanej epidemią koronawirusa. Postój trwał aż 90 dni! Już w czwartkowe (4 czerwca) popołudnie piłkarze z Opola zagrają z Radomiakiem - mecz wyjazdowy, u gospodarza. To spotkanie 23. kolejki Fortuna 1 Liga. Mecz i tak był już przesuwany, pierwotnie miał się odbyć 14 marca. Dziś mecz Odry Opole i Radomiaka o 18.00!

Piłkarska przerwa Odry Opole trwała 90 dni. Po przerwie zimowej niebiesko-czerwoni rezegrali w sumie tylko...2 kolejki: w Olsztynie przegrali, a z GKS Bełchatów wygrali. Teraz po wielkim powrocie do rozegrania zostało 12 spotkań - i to w dwa miesiące!

Odra Opole wraca po przerwie!

Wraca ale w niepełnym składzie, bo nie zobaczymy Patryka Janasika (pauzuje za kartki) oraz kontuzjowanych Tobiasza Weinzettel'a i Kamila Słabego.

Pierwsze mecze jeszcze bez kibiców

Na razie na stadionach jeszcze nie będzie kibiców. Zgodnie ze słowami Mateusza Morawieckiego, na trybuny wrócą 19 czerwca. I będą to tylko kibice gospodarzy - wyjazdy na razie wciąż wstrzymane. Oznacza to, że przy meczu w Opolu, kibice od 19 czerwca będą mogli zasiadać na trybunach. Jak jednak przyznał Tomasz Lisiński prezes Odry Opole, na razie nie ma szczegółowych wytycznych.

Nie ma szczegółowego protokołu, określającego, jak ma przebiegać przyjmowanie kibiców na stadionie przy ul. Oleskiej. [...] Jedno wiemy na pewno; więcej, niż 999 osób nie jesteśmy w stanie wpuścić na stadion

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!