Opole: Dzieci wybiegły z ognia! Trwa akcja po pożarze w Nowej Wsi Królewskiej. Ranna kobieta [ZDJĘCIA]

2022-01-20 9:35
opole pożar
Autor: PSP Paweł Kolera Opole: Pożar na Nowej Wsi Królewskiej. Dzieci wybiegły z płonącego domu! [ZDJĘCIA]

Pożar w Opolu Nowej Wsi Królewskiej przy ul. Jagiellonów. Czwartkowy (20.01.22) poranek upływa na walce z ogniem w domu wielorodzinnym, z którego ewakuowało się sześć osób: w tym troje dzieci. Jedna osoba została poparzona i trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Co się dzieje na Jagiellonów?

Opole: Pożar na Nowej Wsi Królewskiej (ul. Jagiellonów). Dzieci uciekały z płonącego domu

W czwartek (20.01.22) o 7.30 dyżurny ze stanowiska PSP w Opolu odebrał zgłoszenie o pożarze w Nowej Wsi Królewskiej przy ul. Jagiellonów. Według relacji, jaką zdał nam jeden z obecnych na miejscu strażaków Paweł Kolera, w ogniu stanął dom wielorodzinny. - Zastaliśmy w pełni rozwinięty pożar kilku pomieszczeń i poddasza. Przed naszym przybyciem ewakuowało się sześć osób, w tym troje dzieci - zdradza szczegóły interwencji.

Polecamy: Opole. Śmierć w płomieniach na osiedlu AK. Tragedia, która odcisnęła piętno

Jedna osoba - starsza kobieta - została poparzona. Na razie trudno oszacować powagę doznanych obrażeń; najprawdopodobniej nie są jednak zagrażające życiu. 

Opole: Co się dzieje na Jagiellonów?

Główne źródła ognia zostały już ugaszone, strażacy prowadzą teraz prace rozbiórkowe i szukają ukrytych zarzewi ognia. Jak dotąd nie wiadomo, co spowodowało pożar.